ЖК Сіті

Житловий комплекс «Сіті» у Львові розташований у Шевченківському районі, за адресою проспект В’ячеслава Чорновола, 69. З його вікон відкривається неперевершений краєвид на центр міста.

Буквально в ста метрах знаходиться великий парк. Поціновувачі активного способу життя можуть відвідувати п’ятдесятиметровий басейн, а також скористатися послугами навчально-спортивної бази літніх видів спорту і спідвейного клубу.

«Сіті» – житловий комплекс бізнес-класу, що відповідає останнім вимогам до сучасних новобудов. Він являє собою інтелектуальний двосекційний житловий будинок висотою від десяти до двадцяти поверхів. Будинок зводиться за монолітно-каркасною технологією, що гарантує міцність і надійність конструкції на довгі роки.

У ході будівництва новобудова придбала відмінні споживчі якості й унікальний зовнішній вигляд. На даху, що експлуатується, розташований власний парк, який дозволить майже в самому центрі старовинного міста жити в єднанні з природою.

До послуг маленьких мешканців комплексу буде сучасний і чудово обладнаний дитячий ігровий майданчик. Автомобілісти можуть скористатися підземним паркінгом та наземною парковкою.

Детально продумані індивідуальні планування 1-2-3-кімнатних апартаментів поєднують у собі раціональне використання площі і максимальний комфорт.

Купити квартиру в ЖК «Сіті» у м. Львів від забудовника «Інтергал-Буд» можна також на два рівня – вартість таких апартаментів буде вище. Фото і візуалізовані зображення оформлення житла такого типу можна у великій кількості зустріти на тематичних форумах.

Умови, відповідно до яких здійснюється продаж квартир у ЖК «Сіті», ціни і способи оплати в певній мірі залежать від часу придбання апартаментів – чим ближче термін здачі будинку в експлуатацію, тим дорожче коштує нерухомість. Більш детальну інформацію ви знайдете на офіційному сайті, на форумі про львівське житло доступні відгуки про багатоповерховий комплекс.