ЖК GENEVA

КЛУБНИЙ БУДИНОК GENEVA

Комфорт і безпека – саме такі бонуси отримають родини, які вирішать купити квартиру в клубному будинку GENEVA від компанії Lev Development.

Розташований проект по вул. Шевченка, 75а у м.Львів.  Тихий і спокійний Шевченківський район – , відстань звідси до центру складає близько 1 км. Поряд із комплексом проходить лінія трамвайних колій і численні маршрути автобусів, що дозволяють дістатися до будь-якої частини Львова. Дорога від будинку до зупинки громадського транспорту займає не більше 5 хвилин.

GENEVA – житловий комплекс клубного типу висотою 6 поверхів. Для свого проекту забудовник вибрав монолітно-каркасну технологію, у ході будівництва використовується цегла. Стіни будинку будуть додатково утеплені базальтовою мінеральною ватою – екологічним матеріалом, який має чудові протипожежні й теплоізоляційні якості. У житловому комплексі передбачена індивідуальна система опалення, усі комунікації підключає забудовник.

На відміну від більшості сучасних новобудов, перші поверхи яких вже традиційно зайняті магазинами, кафе і салонами краси, клубний будинок «GENEVA» — виключно житловий і передбачає квартири з ергономічним плануванням. Ніякої комерції та усього 52 квартири у 6 поверховому будинку, який спроектований за індивідуальним авторським проектом майже у центрі Львова.

Жити в безпеці та перестати хвилюватися за дітей, родичів, своє життя та майно так просто, адже відеоспостереження дозволить зафіксувати кожен зайвий рух у будинку, а багаторівнева система безпеки зможе гарантувати максимальну конфіденційність у центрі туристичного мегаполісу. Закрита територія дозволить почуватися у безпеці та створить атмосферу відокремленості від шуму та невпинного руху великого міста.

Власна інфраструктура включає підземний паркінг на 17 машиномісць, дитячий майданчик і облаштовану зону для відпочинку. Прямо з паркінгу мешканці зможуть піднятися на ліфті до себе на поверх – ще один елемент системи безпеки і комфорту в будинку бізнес-класу.