ЖК Львівська Мрія на Під Голоско

pin м. Львів, вул. Під Голоском
Статус: Ризикові Ризикові

Назва проекту: ЖК Львівська Мрія на Під Голоско
Адреса: м. Львів, вул. Під Голоском
Район: Львівська обл.
Забудовник: Львівська мрія

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ: 

– Вид права: Право оренди
– Підстава: Договір оренди № Ш-4011 від 04.09.2017 р.
– Кадастровий номер:  4610137500:07:004:0024
– Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення
– Реквізити: від 23.02.2018 № 191

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ НА БУДІВНИЦТВО: 

– Вид дозвільного документа: Повідомлення про початок підготовчих робіт 
– Реквізити: серії ЛВ № 010181630353 від червня 2018 р.

– Вид дозвільного документа: Дозвіл на виконання будівельних робіт 
– Реквізити: серії ЛВ 112182412226 від серпня 2018 р.

UPDATE 15.06.21

27.06.2019 складено Акт за результатами проведення заходу державного нагляду щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності. Встановлено, що проектна документації об‘єкта розроблена з порушенням вихідних даних на проектування, а саме містобудівних умов та обмежень, затверджених рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 23.02.2018 № 191. Проектна документація, подана на розгляд Львівській міській раді, містила двосекційний будинок поверховістю 16 та 10 поверхів. Фактично передана замовнику проектна документація розроблена на багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Під Голоском на односекційний 16-ти поверховий багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Під Голоском. 

10.02.2021 р. Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м.Львові було винесено припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт. Оскільки за результатами позапланової перевірки, проведеної на території будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Під Голоском. у м.Львові встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю “Енерджі плюс Україна” провели будівельні роботи з влаштування перекриття між п‘ятнадцятим та шістнадцятим поверхом та не виконано вимоги припису про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм і правил. 

З метою усунення виявлених порушень, ДАБК зобов‘язало зупинити подальше проведення будівельних робіт на об‘єкті будівництва. 

22.04.2021 р. ДАБК встановлено, що будівельні роботи не проводяться. ТзОВ “ЄВРОЛЬВІВ” та ТзОВ “Енерджі плюс Україна” виконали вимоги припису про зупинення підготовчих та будівельних робіт від 10.02.2021 р.  Приписом про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм і правил від 10.02.2021 р. виданим Інспекцією ДАБК у м.Львові зобов‘язано ТзОВ “Львівпроект” вжити заходів щодо усунення виявлених порушень шляхом приведення проектної документації на об‘єкт “Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Під Голоском у м.Львові” у відповідність до вимог у сфері містобудівної діяльності. 

Інспекцією був отриманий лист, в якому повідомляється, що ТзОВ “Єврольвів” 08 квітня 2021 р. подано до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради заяву про внесення змін до містобудівних умов та обмежень на забудову земельної ділянки. Вищенаведене свідчить, що ТзОВ “Львівпроект” виконуються вимоги припису про усунення правопорушення. 

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Попередній договір купівлі-продажу квартири (підписується з юридичною особою)

Кошти для будівництва об’єкта залучаються шляхом укладення з покупцями попередніх договорів купівлі-продажу квартири. Такі договори прямо не передбачені законодавством як допустимий механізм інвестування в житлове будівництво (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»), однак прямо не заборонені законом.

Попередній договір – це договір, сторони якого зобов’язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором (ст. 635 Цивільного кодексу України)

Попередній договір купівлі-продажу квартири слід укладати в письмовій формі (ч.1 ст. 635 Цивільного кодексу України) і бажано завіряти нотаріально (рішення Верховного Суду України від 26.11.2008 року по справі №2-457/2008 року, від 06.02.2008 р та ін.).

Особливості:

 • відносна простота схеми залучення коштів;
 • забудовник має право залучати кошти для будівництва до отримання необхідної дозвільної документації;
 • такі договори не підлягають державній реєстрації, тому можливі подвійні перепродажу квартир;
 • відсутність будь-якого контролю над фінансовими потоками залучених коштів з боку державних керівних органів тощо;
 • можливість нецільового використання інвестицій;
 • податкове навантаження при укладанні попереднього і основного договорів може становити до 2% від вартості квартири і витрати на нотаріальні послуги;
 • неможливість отримання належного та ефективного судового захисту;
 • покупцеві на момент укладення попереднього договору, як правило, не відомі положення договору купівлі-продажу квартири, що загрожує можливим виникненням непередбачених умов і ризиків.

На що звернути увагу:

 • На умови договору (матеріальна відповідальність сторін, чіткі терміни завершення будівництва та укладення основного договору, порядок і підстави розірвання договору та повернення коштів, права та обов’язки сторін і ін.). В основному, максимально захищені права забудовника, але не інвестора. Тому, необхідно уважно вивчити договір і внести відповідні зміни.
 • На наявність необхідного пакета дозвільної документації на будівництво;
 • На репутацію суб’єктів будівництва;
 • На досвід будівництва подібних об’єктів;
 • На повноваження підписантів;
 • На відсутності обмежень на підписання договорів.
ЖК Форест-Львів
← Попередня забудова
До мапи
ЖБ на Яцкова, 20-А
Наступна забудова →