Назва проекту: ЖК Бузковий
Адреса: м. Винники, вул. Володимира Івасюка
Район: Львівська обл.
Забудовник: Не визначений
Замовник
Генпідрядник
Право землекористування
Підстава
Кадастровий номер
Містобудівні умови та обмеження
Документи на будівництво
Введення ЖК в експлуатацію
Судові справи та перевірки
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду м.Львова прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження в адміністративній справі про знесення самочинно збудованого об`єкта нерухомого майна.
Рішенням Львівського окружного адміністративного суду м.Львова у адміністративній справі № 380/11364/21 про знесення самочинно збудованого об`єкта нерухомого майна, У задоволенні первісного позову Керівника Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Львівської міської ради, Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, Державної інспекції архітектури та містобудування України про знесення самочинно збудованого об`єкта нерухомого майна – відмовлено повністю.
Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду Рішення Львівського окружного адміністративного суду від 05 жовтня 2021 року у справі №380/11364/21 скасовано та прийнято постанову, якою адміністративний позов Керівника Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Львівської міської ради, Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, Державної інспекції архітектури та містобудування України про знесення самочинного будівництва залишено без розгляду.
У задоволенні зустрічного позову до Керівника Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області, Львівської міської ради, Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, Державної інспекції архітектури та містобудування України про визнання дій протиправними відмовити.
Ухвалою Касаційного адміністративного суду відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Заступника керівника Львівської обласної прокуратури на постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду 15.02.2022 у справі №380/11364/21.
Постановою Касаційного адміністративного суду від 21 червня 2023 року Касаційну скаргу заступника керівника Львівської обласної прокуратури залишено без задоволення, а постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 15 лютого 2022 року – без змін.
Рішенням Пустомитівського районного суду Львівської області в задоволенні позовних вимог керівника Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області,який діє в інтересах Львівської міської ради,Департамент державної архітектурно-будівельно їінспекції у Львівській області,Державна інспекція архітектури та містобудування України про скасування державної реєстрації, знесення самочинно збудованого об`єкта нерухомого майна відмовлено.
Схеми фінансування
Договір купівлі-продажу об'єкта нерухомості
Договір купівлі-продажу — це коли одна сторона (продавець) передає майно у власність другій стороні (покупцеві) за гроші. За договором купівлі-продажу можна продати квартиру, земельну ділянку або будинок — будь-який товар, який є у продавця або буде створений, придбаний, набутий продавцем в майбутньому. Договір купівлі-продажу — це узаконена процедура, яка прописана в 655 статті Цивільного Кодексу України.
Договір купівлі-продажу земельної ділянки, єдиного майнового комплексу, житлового будинку, квартири або іншого нерухомого майна укладають в письмовій формі та засвідчують у нотаріуса, відповідно до частини 1 статті 657 Цивільного Кодексу України.
Згідно з 55 статтею Закону України «Про нотаріат», засвідчити угоду щодо відчуження, іпотеки житлового будинку, квартири, садового будинку, земельної ділянки, іншого нерухомого майна можна за місцем реєстрації майна або місцем реєстрації однієї зі сторін угоди. Наприклад, якщо ви хочете купити квартиру у Києві, зареєстровані у Полтаві, а продавець зареєстрований у Львові, тоді засвідчити таку угоду може будь-який нотаріус з Києва, Львова чи Полтави.
Сплата податків при посвідченні договору купівлі-продажу з фізичною особою досягає 8,5% від ціни продажу та може бути додана до оплати покупцеві.
Особливості:
- чітке законодавче врегулювання;
- мінімальний ризик подвійних продажів об’єкта;
- покупець протягом декількох годин стає власником такого майна;
- покупець має право відразу після укладення договору та реєстрації права власності користуватися та розпоряджатися таким майном на свій розсуд;
- договір можуть визнати недійсним якщо: немає дозволів та погоджень на продаж, угода була фіктивною, договір підписав людина без повноважень або якщо договір порушує законодавство.
На що звернути увагу:
- На законність придбання об’єкта продавцем;
- На дієздатність продавця — він не повинен бути під тиском або стояти на обліку в псих диспансері;
- На повноваження підписантів (якщо є представники);
- На відсутність обмежень на підписання договорів;
- На умови договору, а саме: терміни та умови передачі квартири покупцеві;
- На відсутність недоліків або прихованих недоліків, які погіршують використання об’єкта;
- На відповідність фактичного планування кресленнями в технічному паспорті;
- На справність інженерних мереж у квартирі (в будинку);
- На відсутність заборгованості по оплаті за ЖКП;
- На наявність зареєстрованих осіб у квартирі (будинку), особливо малолітніх;
- На відсутність арештів, іпотек, заборон.
Поблизу Винниківського лісу добудують житловий комплекс, який прокуратура хотіла знести
Отримати безкоштовну консультацію юриста
Залиште ваші контакти та отримайте безкоштовну консультацію по даній новобудові абсолютно безкоштовно!