ЖК Варшава Хоум (ВАРШАВА)

pin м. Львів, вул. Варшавська, 22
Статус: Незаконні Незаконні

Назва проекту: ЖК Варшава Хоум (ВАРШАВА)
Адреса: м. Львів, вул. Варшавська, 22
Район: Львівська обл.
Забудовник: ВАРШАВА

Нерухомість: житлова новобудова 
Клас: комфорт

ЗАМОВНИК: ГО “Наше ідеальне місто”

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

Вид права: Право оренди
Підстава: Земельна ділянка в оренді до 31.07.2018 р. для обслуговування нежитлової будівлі.  
Цільове призначення: Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій
Кадастровий номер: 4610137500:07:001:0208

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ: не видавалися.

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО: не видавалися.

За результатами перевірки, проведеної Інспекцією ДАБК у м. Львові в січні 2018 року на об’єкті будівництва по вул. Варшавській, 22 у м. Львові, було встановлено, що ГО «Наше ідеальне місто» розпочато проведення будівельних робіт без зареєстрованого дозвільного документу на їх виконання. За результатами перевірки замовнику будівництва винесено припис про зупинення виконання підготовчих та будівельних робіт. Згодом, постановою Інспекції від 29.01.2018р. на ГО «Наше ідеальне місто» накладено штраф за виявлене правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

За результатами перевірки виконання вимог вищезгаданого припису встановлено, що будівельні роботи по вул. Варшавській, 22 у м. Львові зупинено.

Рішенням Львівського окружного адміністративного суду у справі № 1340/6225/18 від 29.03.2019 року за позовом Інспекції ДАБК у м. Львові до ГО “Наше Ідеальне Місто”, третя особа – Львівська Міська Рада, задоволено позовні вимоги, прийнято рішення зобов’язати Громадську організацію «Наше ідеальне місто» (вул.Варшавська, 22, м.Львів, 79020, код ЄДРПОУ 36761715) за власний рахунок знести самочинно збудований обєкт: багатоквартирний житловий будинок, що розташований за адресою: м. Львів, вул. Варшавська, 22 на земельній ділянці, кадастровий номер 4610137500:07:001:0208

Не погоджуючись з даним рішенням, Замовник будівництва подав апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції. 08.07.2019 року Восьмим апеляційним адміністративним судом у справі № 1340/6225/18 винесено Постанову, якою апеляційну скаргу Громадської організації «Наше ідеальне місто» та Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові задовольнити частково, рішення Львівського окружного адміністративного суду від 29 березня 2019 року по справі № 1340/6225/18 скасувати, а провадження у справі закрити.

Станом на вересень 2019 року відкрито касаційне провадження по даній справі.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Завантаження

varshavska 22-

ДІМ БЕЗ ПРАВИЛ

ДІМ БЕЗ ПРАВИЛ

ДІМ БЕЗ ПРАВИЛЖК «Варшава Хоум», що розташований у Шевченківському районі Львова планувався, як комфортабельний невеличкий будинок на 5 поверхів, 16 квартир, з дитячим майданчиком та паркуванням. Не дім, а мрія! Квадратні метри тут розкупили майже одразу… Але оселитися в такій бажаній та затишній квартирі інвесторам не вдається уже протягом більш, як трьох років. І ще й досі не відомо, чи мрія стане реальністю. Суд виніс ухвалу про знесення об’єкту, бо забудова відбувалася без жодних дозвільних документів. Як не придбати кота у мішку? Та що робити, коли потрапив у пастку забудовника? Дивіться у новому випуску програми.«Дім без правил» – це цикл програм розслідувань про незаконні забудови, в якій ми виводимо на чисту воду недобросовісних забудовників та безвідповідальних чиновників.Нові випуски – щосуботи о 20:00 з повтором щонеділі о 12:00 та щосереди о 08:30 на 4 КАНАЛ.

Опубліковано Олена Живко Понеділок, 9 грудня 2019 р.

Мерія вимагає правового врегулювання питання самочинно збудованої багатоповерхівки на вул. Варшавській, 22

Власник будинку на Варшавській, що мали знести, встиг оформити право власності на квартири

Власник будинку на Варшавській, що мали знести, встиг оформити право власності на квартири

У Львові можуть знести багатоповерхівку на Варшавській

https://varianty.lviv.ua/61684-u-lvovi-mozhut-znesty-bahatopoverkhivku-na-varshavskii

СУД ЗОБОВ'ЯЗАВ ЗАБУДОВНИКА ЗНЕСТИ НЕЗАКОННУ ШЕСТИПОВЕРХІВКУ НА ВАРШАВСЬКІЙ

http://tvoemisto.tv/news/sud_zobovyazav_zabudovnyka_znesty_nezakonnu_shestypoverhivku_na_varshavskiy_99602.html?fbclid=IwAR1PP4gYeCOZRYskPYOvKAxG-G8wZ7C6_PNGcq3FA_qvZNKbVVZEI1vr1io

ЖК Престиж Умань (ВАРШАВА)
← Попередня забудова
До мапи
ЖБ на Скрипника-Освицькій
Наступна забудова →