Ваш дім

Житлово-будівельна компанія «Ваш дім» – заснована та працює на ринку нерухомості з 2002 року. Напрямами діяльності компанії є проектування, будівництво та реалізація масштабних житлових проектів. Житлово-будівельна компанія «Ваш дім» працює на ринку Західної України вже понад 14 років. Ми звели понад 120 тисяч квадратних метрів житла, які стали затишним домом для тисяч родин. У Львові компанія відома будівництвом найвищого у Львові житлового будинку висотою 67 м по вул. Зубрівській. З нами професійна команда будівельників, архітекторів та проектантів, які кажуть “так” новим і передовим технологіям.

Гарантом того, що об’єкти буде здано вчасно і якісно – є найбільший бізнес-холдинг в Західному регіоні України на чолі з «Концерном Галнафтогаз». Житлово-будівельна компанія «Ваш Дім» заснована у 2002 році як одна з групи компаній «Концерну Галнафтогаз» і є його невід’ємною частиною.

«Ваш Дім» – єдиний забудовник з Західної України, який потрапив у двадцятку найнадійніших забудовників країни. Згідно з всеукраїнським рейтингом журналу «Деньги» за 2014 рік, житлово-будівельна компанія «Ваш Дім» посіла 11 місце за надійністю будівництва.

Перелік об’єктів:

Житловий комплекс «Villa Magnolia», м. Львів, вул. Пасічна 154
Житловий масив «Пасічний», м. Львів вул. Пасічна, 169
Житловий будинок, м. Львів, вул. Зубрівська, 32
Елітний житлово офісний комплекс, м. Ужгород, вул. Росвигівська, 1
Житловий будинок, м. Мукачево, вул. Росвигівська, 7а


ПЕРЕЙТИ НА САЙТ КОМПАНІЇ