18 жовтня 2019 року у місті Харкові відбудеться IV Всеукраїнський ЕCOFORUM–2019 екологів підприємств «ECOBUSINESS в Україні–2019»

18 жовтня 2019 року у місті Харкові відбудеться IV Всеукраїнський ЕCOFORUM–2019 екологів підприємств «ECOBUSINESS в Україні–2019»

Цьогоріч саме ЕCOFORUM-2019, що крокує найбільшими містами України, є частиною зустрічей задля взаємодії практиків і найкращих експертів, спільного створення потужної та дієвої Професійної асоціації екологів України (PAEU), яка покликана взяти до уваги інтереси всіх зацікавлених сторін.

Вже відбувся ЕCOFORUM:

у м. Київ – 22 квітня

у м. Дніпро – 31 травня

у м. Львів – 21 червня

у м. Одеса – 20 вересня

18 жовтня 2019 року провідний журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» та PAEU запрошують фахівців та керівників екологічних і юридичних служб промислових підприємств, топ-менеджерів, які здійснюють загальне управління компанією або керують екологічними аспектами її діяльності, долучитися до IV Всеукраїнського ЕCOFORUM–2019 екологів підприємств «ECOBUSINESS в Україні–2019» у місті Харкові.

Практичний формат форуму забезпечить максимум перевірної інформації: кожен виступ – відповіді на найгостріші запитання учасників! Організатори ЕCOFORUM–2019 також запросили представників новостворених органів влади, членів комітету ВР з екологічної політики та природокористування.

Експерти PAEU мають значний досвід у вирішенні реальних проблем промислових підприємств, що дає змогу кваліфіковано і обґрунтовано відповідати на найскладніші практичні питання або вказувати на можливі шляхи їх вирішення, а учасникам ЕCOFORUM–2019 отримати актуальну інформацію задля підвищення кваліфікації у сфері екологічної безпеки та поводження з відходами, охорони водних і земельних ресурсів, атмосферного повітря тощо.

Експерти PAEU та гості ЕCOFORUM-2019 ознайомлять учасників зі змінами  природоохоронного  законодавства та головними  викликами  для  бізнесу: все, що має знати еколог на підприємстві, розкажуть, чого чекати вже невдовзі та як убезпечити себе та підприємство від порушень та помилок, поділяться кейсами і практичними порадами щодо перевірок бізнесу, процедури ОВД, екологічного моніторингу, комунальної  енергетики, управління відходами на підприємстві та ін..

Стежте за оновленнями програми! http://ecolog-ua.com/events/iv-vseukrayinskyy-ecoforum-2019-ekologiv-pidpryyemstv-ecobusiness-v-ukrayini-2019-harkiv

Адреса: Майдан Свободи, 6 Колонна зала Північного корпусу Харківського національного університету імені Василя Назаровича Каразіна

Участь платна!

З питань участі: 0 800 214 899

З організаційних питань: Інна Сінєнко, керівник департаменту конференцій, +38 (073) 305-8016, event@ecolog-ua.com