Асоціація – якісна платформа для діалогу влади та бізнесу

Сьогодні, 2 березня 2018 року, відбувся бізнес-сніданок “Інвестуй безпечно: девелопмент нерухомості”, на якому учасники обговорювали можливість співпраці потенційних інвесторів та міської ради в частині придбання земельних ділянок.

Бізнес-сніданок зібрав за столом представників Львівської міської ради, ДАБК м. Львова, компаній-девелоперів та ЗМІ (Твоє Місто). Представники ЛМР презентували для потенційних інвесторів та зацікавлених осіб перелік земельних ділянок, які можуть бути виставлені на аукціон Управлінням земельних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради.

Ми презентуємо нашу роботу, тобто земельні ділянки. Я маю на увазі ті ділянки, які ми будемо виставляти на торги. Зараз ми звернулися до ліцитаторів з питанням, хто з них нам може надати найпривабливішу ціну стосовно організації майбутнього аукціону. Після цього будуть оголошені земельні торги, – зазначила Ельвіра Колос, в.о. начальника управління земельних ресурсів. – З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду міста, впровадження відкритих економічних методів регулювання земельних відносин, розвитку інфраструктури первинного ринку землі, залучення додаткових коштів для виконання програм соціально-економічного розвитку міста, управлінням на даний час повністю підготовлено до продажу 20 земельних ділянок у різних районах міста Львова. Також в управлінні на опрацюванні зараз є значно більша кількість земельних ділянок, зокрема на 10 ділянок на даний час розробляються проекти землеустрою щодо  їх відведення, окрім цього деякі знаходяться на погодженні в органах Держгеокадастру. 

Такі земельні ділянки найближчим часом будуть також запропоновані для продажу на земельних торгах.

Усі ділянки, що будуть виставлені на торгах, є внесені на сайті Львівської міської ради у розділі “Аукціони і тендери”. Також там є вся інформації, що стосується цих ділянок.