Асоціація Західноукраїнських забудовників підписала меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з ЛМКП “Львівводоканал”

Після довгих перемовин Асоціації Західноукраїнських забудовників та ЛМКП “Львівводоканал” стосовно проблеми необхідності встановлення лічильників нового взірця, сьогодні, 17 вересня 2021 року, керівник Асоціації Юрій Мартинюк та директор Львівводоканалу Дмитро Ванькович підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Меморандум став результатом домовленостей між двома сторонами з метою врегулювання відносин, які виникають в процесі приєднання об’єктів містобудування до мереж водопостачання. Перемовини тривали три місяці, впродовж яких напрацьовувалась відповідна “дорожня карта”. Асоціація та Комунальне підприємство домовились сприяти у створенню єдиної системи диспетчеризації приладів обліку води та висловили взаємні зобов’язання щодо формування переліку готових до введення в експлуатацію будинків на території міста Львів.

Львівводоканал, зі свого боку, гарантує готовність надати комплекс послуг щодо обладнання вказаних будинків лічильниками води з функцією передачі даних на пункт диспетчеризації у максимально стилі терміни за об’єктивну вартість, що не має перевищувати 2350 грн за одне приміщення.

“Однакове трактування і неухильне дотримання нормативно-правових актів у даній сфері – пріоритет обох сторін. Тому Меморандум сприятиме усуненню проблем у діяльності представників будівельної галузі та покращить якість послуг ЛМКП “Львівводоканал”, що надаються мешканцям нашого міста. З наступного тижня усі охочі будівельні компанії, які мають готові до введення в експлуатацію об’єкти, можуть звертатися до Львівводоканалу для укладення відповідних договорів”, – зазначає керівник Асоціації Західноукраїнських забудовників Юрій Мартинюк.