АСОЦІАЦІЯ ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИХ ЗАБУДОВНИКІВ ПОЧАЛА СПІВПРАЦЮ ІЗ САЙТОМ З ПОШУКУ НЕРУХОМОСТІ НОМЕР ОДИН В УКРАЇНІ

Меморандум про співпрацю між «LUN.UA» та Асоціацією західноукраїнських забудовників було підписано минулого тижня. Відповідно до нього, обидві організації домовилися про взаємний обмін інформацією, яка стане корисною для потенційних покупців нерухомості.

Сьогодні ринок нерухомості в Україні набув піку своєї популярності, отже покупці часто вкладають сюди свої кошти. На жаль, подекуди зустрічаються  недобросовісні гравці на ринку нерухомості, які будують неякісне житло та ще й порушують усі можливі норми чинного законодавства, часто навіть починають будівництво та продажі без будь-яких дозвільних документів. Отож, для кожного інвестора насправді важливим при виборі нерухомості є не тільки ціна, а й законність будівництва. Асоціація західноукраїнських забудовників та LUN.UA робитимуть моніторинг способу продажів нерухомого майна, що надасть можливість безкоштовно отримувати інформацію стосовно стану та законності об’єктів нерухомості. Це водночас суттєво полегшить потенційним покупцям обрати якісну квартиру з повним пакетом дозвільних документів. 

Відповідно до Меморандуму, партнери спільно докладатимуть зусиль для того, щоб потенційні покупці отримували достовірну та лише перевірену інформацію, що стосується нерухомості.