Голова Державна інспекція архітектури та містобудування України Семен Кривонос прийме участь в черговому Круглому столі #КБУ «Принципи прозорості роботи ДІАМ. Аналіз проблемних питань та їх рішення»

Голова Державна інспекція архітектури та містобудування України Семен Кривонос прийме участь в черговому Круглому столі #КБУ «Принципи прозорості роботи ДІАМ. Аналіз проблемних питань та їх рішення».
 
22 грудня 2021 р. о 12:00
 
Це вже третя традиційна зустріч представників бізнесу з Головою ДІАМ. На цих зустрічах ви маєте змогу у відкритому діалозі отримати відповіді на свої питання стосовно роботи ДІАМ, територіальних органів, електронної системи, озвучити свої пропозиції чи побажання.
 
  • З якими викликами стикається нова структура?
  • Як ДІАМ вирішує проблемні питання?
  • Як зміни очікують нас після впровадження містобудівної реформи?
На ці та інші питання девелоперів дасть відповідь у відкритому діалозі Голова Державної інспекції архітектури та містобудування Семен Кривонос.
Запрошуємо взяти участь у зустрічі або приєднатися онлайн.
З метою протидії поширенню COVID-19 всі учасники та гості заходу мають мати один із зазначений документів: негативний ПЛР-тест або експрес-тест на визначення антигену строком дії 72 години; COVID-сертифікат.
З додаткових питань: (044) 200 04 52