Хто купив Victoria Gardens?

Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить у групу компаній Dragon Capital, завершила угоду з придбання торгово-розважального центру (ТРЦ) Victoria Gardens у Львові у двох турецьких приватних інвесторів. Сторони погодилися не розкривати вартість угоди.

Львівський ТРЦ Victoria Gardens став першим придбанням компанії Dragon Capital за межами Київщини. ТРЦ «Victoria Gardens» був відкритий в 2016 році, і є найбільшим з трьох торгових центрів, що працюють зараз у місті.

“Ми раді оголосити про додачу першокласного торгово-розважального центру до нашого портфеля комерційної нерухомості. ТРЦ «Victoria Gardens» – наше перше придбання за межами Київської області. Не випадково, що він розташований у Львові – одному з найбільш динамічних міст України. Ми віримо в потенціал розвитку міста і цього нещодавно відкритого торгового центру. Зараз наша увага зосереджена насамперед на завершення будівельних робіт та звернення «Victoria Gardens» до клієнтів за допомогою активного маркетингу та зміцнення існуючого переліку орендарів”, заявив Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital.

ТРЦ «Victoria Gardens» із загальною орендною площею 48229 м2 розташований на півдні Львова між густонаселеним і зростаючим житловими районами, а також міжнародним аеропортом «Львів».

“Наші зусилля, що були спрямовані на створення високоякісного і зручного для клієнтів проекту, вже досягли логічного фіналу розвитку. Ми раді, що професійний інвестор Dragon Capital високо оцінив нашу роботу”, – говорить Сергій Овчинников, представник продавців.

ТРЦ «Victoria Gardens» складається з двох основних торгових поверхів і двох паркінгів на 1500 автомобілів. Серед основних орендарів – Silpo, Foxtrot, Argo, New Yorker, LPP Group, Multiplex кінотеатр, розважальний центр Papashon і тренажерний зал King Fitness.

ДЖЕРЕЛО: http://www.dragon-capital.com