Інтерактивна карта – ключ до вдалої покупки квартири

На сайті в постійному режимі працює інтерактивна карта, на якій нанесені усі об’єкти житлової нерухомості у процесі будівництва та ті, які мають у наявності вільні квартири. Відомості, за якими формувалася інформація, отримані з органів державної влади, публічних реєстрів, відкритих джерел, а також ЗМІ, які користуються довірою львів’ян.

Все частіше громадяни бояться зберігати великі суми у банках, тому сьогодні гостро стоїть питання вдалого інвестування своїх заощаджень у нерухомість. Вдала покупка – це квартира, яка збудована у будинку, що підпадає під усі критерії доброчесності: законність володіння земельною ділянкою, наявність затверджених містобудівних умов та обмежень (далі – МУО), а також належним чином оформлена документація на початок будівельних робіт. Часто буває, що забудовники, нехтуючи законами, розпочинають будівництво не маючи деяких або й усіх вищезазначених документів. Саме такі новобудови є не лише невдалою покупкою для потенційного покупця, а й цілком можуть сприяти втраті коштів “майбутніх власників” квартир. Тому, перш ніж обрати квартиру, покупцеві потрібно переконатися у наявності в забудовника повного пакету документів на будівництво, а при його відсутності добре подумати, чи вартує вкладати сюди свої заощадження.

На інтерактивній карті нанесені усі новобудови і вони розподілені за чотирма категоріями: законні новобудови – на думку експертів та фахівців, це ті, що відповідають усім критеріям, що необхідні для початку нового будівництва, зокрема: право на користування земельною ділянкою, наявність МУО, а також дозвіл на початок будівельних робіт виданий органом державного архітектурно-будівельного контролю – їх можна особисто перевірити в режимі онлайн; ризикові – новобудови, будівництво яких розпочато за наявності усіх дозвільних документів, однак в процесі своєї роботи частина з них втратила чинність або ж виникли інші обставини, що можуть свідчити про незаконність такого будівництва (наявність судових справ, скасування відповідних дозволів, відкриті кримінальні провадження по факту незаконної будівельної діяльності); незаконні – це ті, які будуються без отримання основних необхідних згідно чинного законодавства документів та дозволів, або з відвертими порушеннями, що зафіксовано у висновках відповідних контролюючих органів; на опрацюванні – інформація на стадії перевірки нашими фахівцями. Ви можете шукати новобудови за адресою, за районом або за назвою компанії-забудовника.

Кожен потенційний покупець квартири у новобудовах може безкоштовно користуватися інтерактивною картою, має можливість ознайомлюватися із достовірною інформацією про законність та стан будівництва нових об’єктів у Львові. Також цей ресурс передбачає можливість співпраці у частині наповнення інформацією про відповідні об’єкти, де кожен охочий може надіслати відомі йому факти сюди про ту чи іншу будівлю. Така інформація буде перевірена та, у разі підтвердження, відображена на сайті.