Львівська міська рада закликає ТзОВ «Бізнес Галерея «Лев» не підписувати договір щодо приміщень санаторію на вул. Коновальця, 114, 116.

На своїй Facebook сторінці директорка юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич опублікувала пост, що Львівська міська рада закликає ТзОВ «Бізнес Галерея «Лев» не підписувати договір щодо приміщень санаторію на вул. Коновальця, 114, 116.

Між Львівською міською радою та Львівською обласною радою тривалий час тривають судові спори щодо приміщень санаторію на вул. Коновальця, 114,116.
Незважаючи на це Львівська обласна рада 07 лютого провела аукціон. ТОВ «Нордік-Буд», яке стало його переможцем відмовилось від підписання договору купівлі-продажу, незважаючи на втрату застави в розмірі 1,14 млн. грн.
Без врахування того, що Господарський суд м. Києва повторно відкрив провадження у даній справі, Львівська обласна рада проводить повторний аукціон, переможцем якого стає вже ТзОВ «Бізнес Галерея «Лев».
Ми наполягаємо на тому, що ці будівлі є власністю територіальної громади м.Львова, перебувають на балансі у виконавчих органів Львівської міської ради і в судовому порядку будемо відстоювати це право.


Дякуємо ТОВ «Нордік-Буд» за очевидно непросте, але законне рішення та закликаємо ТзОВ «Бізнес Галерея «Лев» не підписувати договір щодо приміщень санаторію на вул. Коновальця, 114, 116.

Нагадаємо, Львівська міська рада у судовому порядку відстоює право громади на 11 об`єктів, на які Львівська обласна влада оформила державну реєстрацію права власності з порушеннями: Львівський міський психоневрологічний диспансер на вул. Коциловського, 15а, вул. О. Басараб, 2, вул. Коциловського, 30/32; Комунальний будинок №1 м. Львова для дітей з порушенням центральної нервової системи і порушенням психіки на вул. Комаринця, 2а; Комунальний будинок №2 для дітей з порушенням центральної нервової системи і порушенням психіки на вул. Антоновича,117; вул. Житомирська, 8а; вул. Гіпсова,40; Комунальний дитячий туберкульозний санаторій на вул. Антоновича, 80; Комунальний дитячий ревмокардіологічний санаторій на вул. Коновальця,116, 114.” – опублікувала Гелена Пайонкевич у своєму пості.