Міська рада погодила будівництво торгового центру і паркінгу біля Стрийського ринку

20 грудня сесія Львівської міської ради погодила детальний план території у районі вул. Волоської, який передбачає будівництво торгово-офісного центру та багаторівневий паркінг на 5-6 поверхів. «За» відповідну ухвалу проголосували 46 депутатів, передає кореспондент Львівського порталу.

Багаторівневий паркінг на 180 місць планують збудувати впритул до будівлі на перехресті вул. Шота Руставелі та вул. Волоської. Поруч із ним зведуть торгово-офісну будівлю із підземним дворівневим паркінгом.

Як повідомляв Львівський портал, забудовник, ПП «Мега-Тех», хотів спорудити торгово-офісний центр висотою майже у 22 м, втім місцеві мешканці виступили проти і домоглися, щоб компанія понизила висотність. Відтак висота майбутнього центру змінюватиметься каскадом від 10 метрів (3 поверхи) до 21,6 м (6 поверхів).

Як розповідав керівник цього проекту Мар’ян Кардаш, компанія неодноразово вела перемовини з місцевими мешканцями, тож пообіцяла облаштувати біля торгово-офісного центру громадський простір, ігровий майданчик, встановити підземні сміттєві контейнери та висадити зелень. Також він запевнив, що ПП «Мега-Тех» підпише з міською радою меморандум, у якому гарантуватиме виконання всіх вказаних вимог.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ПП «Мега-Тех» заснували у 1999 році, його власником є Дмитро Вітик. Він також володіє торгово-виробничою компанією «ДС», яка займається нерухомістю, та ТзОВ «Гордан і К», що виробляє будівельні вироби із пластмаси.

Основний вид діяльності ПП «Мега-Тех» вказаний як надання інших допоміжних комерційних послуг. Розмір статутного капіталу складає лише 1 000 гривень. Також станом на листопад компанія має більше 4700 гривень податкового боргу.

ДЖЕРЕЛО: https://portal.lviv.ua/news/2018/12/20/miska-rada-pogodila-budivnitstvo-torgovogo-tsentru-i-parkingu-bilya-striyskogo-rinku?fbclid=IwAR1mYydLkFSKSjPpcIs2HgFI_u3wmT2M1_KLNI_I9-dBWRUO207WG1uKDxc