На своїй Facebook сторінці девелоперська компанія Avalon Inc прокоментувала ситуацію зі земельною ділянкою на вул. Липинського, 27.

На своїй Facebook сторінці девелоперська компанія Avalon Inc прокоментувала ситуацію зі земельною ділянкою на вул. Липинського, 27.

З першого дня своєї діяльності і упродовж 5 років компанія Avalon Inc. займається девелопментом нерухомості у Львові. Згідно з останніми дослідженнями, проведеними авторитетними агентствами (ЛУН, АЗУЗ), саме нам довіряють свій вибір львів’яни як надійному забудовнику. Упродовж 5 років на ринку ми інвестуємо у добробут мешканців міста та долучаємося до різноманітних соціальних ініціатив, оскільки цінуємо місто, у якому живемо та яке будуємо. Загалом вже 5 зданих житлових комплексів, ще 2 вже на етапі завершення, 5 – у процесі активного будівництва.

Компанія Avalon Inc. здійснює будівництво житлового комплексу на земельній ділянці за адресою вулиця Липинського, 27, на законних підставах. І згідно з домовленостями, сплатила необхідний інвестиційний внесок у бюджет міста Львова. Необхідний пакет дозвільних документів у Забудовника є в наявності, що підтверджено перевірками відповідних органів державної влади.

Компанія Avalon Inc. не є власником земельної ділянки на вулиці Липинського, 27, і ніколи не придбавала її у власність. Компанія «Авалон Юніон» – забудовник, який отримав право забудови ділянки, уклавши договір суперфіцію з нинішнім власником.
Тому компанія Avalon Inc. відношення до незаконного, на думку Прокуратури, відчуження земельної ділянки не має. Оцінити законність претензій Прокуратури щодо набуття у минулому права власності на земельну ділянку може лише суд. Очікуємо його рішення.

Компанія Avalon Inc. не може коментувати дії Прокуратури чи підстави позову, у якому вона не є ні «Позивачем», ні «Відповідачем». Але юристи компанії Avalon Inc. вивчають підстави звернення до суду з відповідним позовом про захист честі, гідності та ділової репутації для спростування опублікованої інформації.

Додатково хочемо висловити позицію щодо поведінки авторитетних регіональних ЗМІ, яким довіряють і яких читають. Жодних звернень до керівництва компанії чи запиту на офіційний коментар не було. А поширення інформаційного хаосу спотворює реальність та нівелює довіру до таких ЗМІ.