На вершині успіху: три члени Асоціації отримали нагороди за професіоналізм

Компанія «Audit of Sales» професійно займається аудитом системи продажу великих будівельних компаній і за результатами дослідження допомагає знайти помилки і потенціал в системі продажу.

За результатами Дослідження систем продажу ринку нерухомості міста Львова та Львівської області, цьогоріч відзнаки отримали найбільші львівські будівельні компанії, що є членами Асоціації західноукраїнських забудовників: “Avalon.Inc”, “РІЕЛ” та “Lev Development”.

Отож, за результати експерименту перше місце серед об’єктів бізнес-класу отримав ЖК Avalon, що розташований на проспекті В. Чорновола. ЖК Geneva (вул. Т. Шевченка, 75-а) від забудовника “Lev Development” посів третє місце, ставши бронзовим призером серед найкращих будівель бізнес-класу у м. Львові. Компанія “Lev Development” отримала ще одну відзнаку – “Найкращий менеджер з продажу”.

Будівельну корпорацію “РІЕЛ” також не оминули нагородження: ЖК Америка, що на вул. В. Великого, 10, продемонструвала найкращий рівень продажу по телефону. 

Кожен проект закінчується змінами в середині компанії і підвищенням ефективності. Такі дослідження – це не лише можливість оцінити та порівняти роботу конкурентів, а й унікальна можливість подивитися на себе збоку, виправити недоліки та вдосконалити свою роботу загалом.