На вулиці Липинського може з’явитися нове будівництво

Проект детального плану території передбачає зведення торгово-розважального комплексу.

На вулиці Липинського незабаром може з’явитися новий торгово-розважальний комплекс. Згідно пропозиції інституту «Містопроект», цей комплекс планують звести на ділянці території між вулицями Липинського, Лінкольна та Льняною (поруч з парафіяльним центром Отців Оріоністів). Загальна площа комплексу становитиме 5 000 м2, запланована висотність – три поверхи.

Окрім будівництва самого комплексу, територію планують ревіталізувати та провести ряд додаткових робіт. В планах проектантів – реконструкція наявної дорожньо-транспортної мережі та облаштування інженерної інфраструктури. Також планують відвести територію для парків і облаштувати штучні водойми.

 

Варто зауважити, що ця ділянка лежить в долині річки Полтва і характеризується певним пониженням та підвищеним рівнем ґрунтових вод. Тому заплановані водойми виконуватимуть подвійну функцію: окрім відпочинкової зони, вони регулюватимуть рівень води в ґрунті.

Окремим пунктом в проекті є завершення будівництва громадських об’єктів на території – це стосується і культових споруд.

Презентація проекту детального плану запланована на 11 вересня.

За матеріалами: tvoemisto та “Містопроект”