Налагодження кластерного співробітництва

Асоціація західноукраїнських забудовників взяла участь у заході для налагодження кластерного співробітництва між кластерами Європейського Союзу та України. 

Мета заходу – підтримати кластери, що виступають майданчиком для підтримки на міжнародному рівні науково-дослідних організацій та компаній, а саме – мале та середнє підприємництво (надалі МСП), які ставлять собі за мету відкривати нові ринки, співпрацювати на міжгалузевому рівні та забезпечувати своїх членів релевантними контактами.

У межах підходу, який має на меті просувати міжнародне кластерне співробітництво в інтересах МСП, Генеральний Директор Європейської комісії з розвитку внутрішніх ринків, промисловості, підприємництва, малого та середнього бізнесу (DG Grow) постійно підтримує міжнародне та міжгалузеве кластерне співробітництво, використовуючи для цього європейську платформу кластерного співробітництва, що також включає організацію тематичних заходів. Такі заходи проводяться задля підтримки зусиль кластерних орагнізацій, націлених на розвиток партнерства та ділової співпраці на європейському та світовому ринках в інтересах їхніх членів. Ці заходи фінансуються у рамках програми COSME. 

Європейська платформа кластерного співробітництва – це наріжний елемент європейської стратегії, націленої на підтримку МСП на міжнародному рівні за кластерних майданчиків, вона надає широку інформацію та спектр послуг, які сприяють співпраці між кластерами не лише з європейськими, але й міжнародними партнерами.