Новий львівський хмарочос

На проспекті Чорновола у Львові збудують 22-поверховий житловий будинок. Збудованих споруд такої поверховості у Львові ще немає.

У п’ятницю, 27 жовтня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Гравіс» на будівництва 22-поверхового житлового будинку.

За словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, будинок матиме 20 житлових поверхів та два технічні. При цьому Чаплінський зазначив, що таку поверховість забудовнику рекомендувала містобудівна рада, щоб зменшити площу, яку займатиме будинок і зробити його візуальною домінантою просп. Чорновола.

Як зазначається у погоджених виконкомом містобудівних умовах та обмеженнях, будівництво відбуватиметься у зоні Ж-4 – зоні багатоквартирної житлової забудови, яка передбачає висотність будинків у 9-16 поверхів, але допускає будівництво «окремостоячих багатоквартирних житлових будинків баштового типу без обмеження поверховості».

До слова, у Львові заплановано будівництво ще одного хмарочоса. На місці колишнього кінотеатру “Галичина” , що на Любінській, власник холдингу з виробництва соків “GALICIA” Тарас Барщовський має наміри збудувати  20-ти поверхівку. Однак забудовник ще має отримати погодження від львівського аеропорту, оскільки будівля буде розташована недалеко від нього.

Кінотеатр “Галичина”

Проект 20-ти поверхівки

ДЖЕРЕЛО: https://zaxid.net/