Обговорення кандидатів у профільні Мiнicтерства

Виконавчий директор Асоціації західноукраїнських забудовників Юрій Мартинюк долучився до професійного обговорення кандидатів у профільні Мiнicтерства 13 серпня 2019 р.

До обговорення були запрошені представники профеciйних бiзнес-асоцiaцiй та об’єднань, громадські організації.

Вже незабаром буде представлено склад профільних комітетів Верховної ради України, а трохи більше ніж за тиждень, ми почуємо пропозиції щодо Кабінету Мiнicтрiв. Виходячи з “урокiв” минулого, можемо впевнено сказати, що на чолі профеciйних Мiнiстерств стануть політичні фігури за партійним принципом. Країна терміново потребує реформ та якісних змін, такі зміни можливі лише за умови технократичного урядування.

Важливим є сформулювати головні принципи щодо формування списку кандидатів, які зможуть очолити профільний комітет ВРУ та очолити Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ; узгодити першочергові завдання для профільного комітету ВРУ та Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ; сформувати список кандидатів до профільного комітету ВРУ та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ; підготовити відкритий лист до Адміністрації Президента України з пропозиціями щодо першочергових завдань та переліку кандидатів на посаду Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.