Озеленення Львова на даху багатоповерхівки

Не так давно, понад рік тому,  стартувало будівництво одного з найбільш незвичайних проектів житлових новобудов Львова під назвою – «Місто Трав». Такий проект втілюється у Львові вперше.

Фонд зелених технологій «Greenville» у своїх проектах взяв курс на екологічність та озеленення Львова. Новий житловий комплекс дозволить його майбутнім мешканцям завжди залишатися у єдності із природою. Насправді його дизайн розроблений унікально – інтерактивною частиною комплексу є ряд терас, одні з яких будуть у персональній власності мешканців, а інші – відкритими для всіх. Цей проект викликає асоціації з кадрами із фільмів про природу – тішить, що проекти такого рівня з’являються у місті.

Такі тенденції розвитку будівництва спостерігаються у країнах Європи вже понад 2 роки тому. До прикладу, у Франції прийняли закон, який зобов’язує будівельні компанії створювати на дахах своїх будинків сади або маленькі майданчики із рослинами, щоб згодом встановлювати сонячні батареї. Мовляв, рослини створюють ізолюючий ефект і це допомагає зменшити кількість необхідної для нагріву або охолодження енергії. 

 

 

Дах бібліотеки Варшавського університету

Подібна концепція набула популярності у Німеччині, Австралії, Канаді та Польщі. Зокрема сад на даху Варшавської бібліотеки став чудовою пам’яткою архітектури. 

ДЖЕРЕЛО: http://misto-trav.com.ua/