Щорічна стратегічна ЕКОконференція «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні: практики для практиків»

Захід традиційно відбудеться у рамках VII Спеціалізованої виставки «Екологія підприємства» 7 листопада за адресою:
м. Київ, Міжнародній виставковий центр, Броварський просп., 15.

Уже традиційно «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» об’єднує у межах конференції фахівців екологічних служб підприємств-природокористувачів з усіх регіонів України, представників профільних Міністерств і відомств, експертів наукових організацій, розробників нормативної екологічної документації. В цьому році запрошено до виступу на Щорічній стратегічній ЕКОконференції представників новоствореного Міністерства охорони довкілля та енергетики й Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування.

Практичний формат конференції забезпечить максимум перевірної інформації: кожен виступ — відповіді на найгостріші запитання учасників!

Наші експерти добре знають, що в першу чергу цікавить менеджерів природоохоронної діяльності підприємств, які основні проблеми і питання виникають у них. Виходячи з цього, формується захід, який зможе допомогти фахівцям у вирішенні актуальних проблем, а також дасть можливість поспілкуватися з людьми, найбільш обізнаними в певних питаннях!
У програмі:

Панель 1. Постановка правильного «діагнозу»: головні виклики природоохоронної сфери. Час реформ: чого чекати у 2020 році
Панель 2. Охорона атмосферного повітря. Моніторинг, звітність, верифікація викидів
Панель 3. Охорона водних ресурсів та водного врядування
Панель 4. Управління відходами на підприємстві
Панель 5. Відповідальність за порушення. ОВД та СЕО.

Більше про подію:
https://bitly.su/FeDi2

Не пропустіть найбільш авторитетний профільний захід промислової екології!

З питань участі:
Інна Сінєнко,

керівник департаменту конференцій,

(073) 305-8016,

event@ecolog-ua.com