У Львові відбудеться круглий стіл на тему: Реалії та перспективи містобудівної діяльності у Львові

Асоціація західноукраїнських забудовників запрошує будівельні та девелоперські компанії до участі в роботі круглого столу, який відбудеться 3 жовтня 2023 року о 10:00 у м. Львові на тему: “Реалії провадження містобудівної діяльності: Проблеми і Перспективи”. Ми розглянемо важливі питання, які є актуальними для галузі містобудування на Львівщині, зокрема виконання містобудівного законодавства під час отримання містобудівних умов та обмежень, порядок видачі та погодження іншої дозвільної документації, а також питання інвестиційних внесків у розвиток міської інфраструктури та інші важливі аспекти для будівельного бізнесу.

Порядок денний:

1. Проблемні питання у процедурі видачі містобудівних умов і обмежень. Закон vs Практика.
2. Аналіз варіантів вирішення ситуації, спричиненої рішенням адміністративного суду. Правові механізми та політичні аспекти.
3. Програма розвитку Львівської ОТГ. Погляд забудовників. 

Для участі у круглому столі необхідно заповнити форму реєстрації за наступним посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6w4m9GwUILcIg0BqxfwT2-0HtzE4kxLfe5PBZvMQHrGLB1A/viewform. Місце проведення заходу буде надіслано додатково на електронну пошту, вказану Вами у формі реєстрації.

 

Запрошуємо учасників будівельного ринку долучатися до обговорення та обміну думками з іншими представниками галузі та зробити свій внесок в обговорення питань, щодо подальшого розвитку містобудування нашого регіону.