Урядом поставлено конкретні завдання щодо виведення будівельної галузі із корупційного стану

Виконання обов’язків Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України тимчасово покладено на директора департаменту державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду Олександра Строкача – до проведення конкурсу та призначення в установленому порядку нового очільника ДАБІ. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 844-р опубліковано на Урядовому порталі.

Урядом вже поставлено перед тимчасовим керівником конкретні завдання. Головна мета – подолання корупційного схематозу та наведення порядку у сфері містобудування.

Олександр Строкач наголосив, що буде здійснено аналіз діяльності всіх керівників департаментів та управлінь ДАБІ, за результатами якого причетних до корупційних діянь посадовців звільнятимуть.

Крім того, Держархбудінспекція долучиться в межах повноважень до аудиту діяльності виконавчого органу Київської міської державної адміністрації, ініційованого Урядом.

Важливим завданням є відновлення функціонування електронних сервісів надання адміністративних послуг у будівництві, у тому числі реєстрації повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта без втручання посадової особи, а також стабілізація роботи онлайнплатформи «ПРОЗОРА ДАБІ» та подальша діджиталізація дозвільних процедур.

ДЖЕРЕЛО