Вперше у Львові: на Личаківській знесуть багатоповерхівку

На вулиці Личаківській, 259 у Львові знесуть багатоповерхівку. Відповідне рішення 18 грудня прийняв Восьмий апеляційний адміністративний суд. Про це VG Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради.

“ТзОВ “Лідер Моноліт” розпочав будівельні роботи без отримання вихідних даних — містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, без належним чином розробленого та затвердженого проекту на будівництво, а також було внесено недостовірні дані в декларацію про початок виконання будівельних робіт в результаті чого реєстрацію вказаної декларації на початок виконання будівельних робіт було скасовано”, — розповів начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Володимир Цабак.

На вулиці Личаківській, 259 у Львові знесуть багатоповерхівку.

Скандальна багатоповерхівка на Личаківській у Львові.

За його словами, у 2016 році Інспекція ДАБК подала позовну заяву до Личаківського районного суду про знесення самочинно збудованого об’єкта. У 2017 році адміністративний позов було задоволено повністю. В свою чергу “Лідер Моноліт” подало апеляційну скаргу. Проте, Інспекція ДАБК таки виграла рішення.

“Ми закликаємо мешканців перед тим, як купувати квартири у новобудовах, перевіряти інформацію щодо усіх дозволів на будівництво. Будинок на вул. Личаківській збудований без відповідних дозволів. Рішення, яке вчора прийняв суд — справді історичне для громади Львова. Сподіваємось, невдовзі воно буде виконане. За такою ж процедурою будемо працювати по всіх інших об’єктах, які збудовані поза законом”, —розповів керівник юридичного відділу Інспекції ДАБК у Львові Святослав Кіндратів.

Після отримання виконавчого документу, буде вжито щодо знесення багатоповерхівки.