12 львів’ян звернулись до суду після купівлі квартир у незаконній багатоповерхівці

Львівська міська рада вимагатиме у директора будівельної фірми «Ірокс» Ігоря Микичака виплатити компенсацію за незаконно захоплену земельну ділянку на вул. Шевченка, 418, де ведеться будівництво житлового комплексу. Про це у понеділок, 16 липня, повідомила керівниця юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Справу проти директора компанії «Ірокс» Ігоря Микичака передали до суду минулого тижня. Йому інкримінують підробку документів, шахрайство та захоплення земельної ділянки площею майже 6 тис.м2 на вул. Шевченка, 418. За словами Гелени Пайонкевич, уже 12 мешканців, що придбали житло за цією адресою, звернулись до суду із позовами про шахрайство.

«Мова іде про те, що було продано квартири людям в будинку без жодних документів, а також підозру у вчинені такого злочину, як самовільне захоплення земельної ділянки на вул. Шевченка,418. Працівники управління захисту економіки у Львівській області провели величезну роботу, були проведені всі необхідні експертизи, зібрані докази і сьогодні всі справи є завершені», – повідомила вона.

У суді Львівська міська рада виступатиме потерпілою стороною і вимагатиме компенсувати кошти за самовільно захоплену ділянку. За висновком судової оціночно-земельної експертизи, збитки місту становлять майже 1,4 млн грн.

Гелена Пайонкевич зазначила, що після затримання поліцією Ігор Микичак звернувся до мерії із пропозицією укласти договір і сплатити пайовий внесок у міський бюджет. «Ми порекомендували йому спочатку привести земельні відносини у відповідність, але після того жодних кроків зроблено не було», – додала вона.

Нагадаємо, що компанія «Ірокс» також зводить незаконні будівництво на вул. Тернопільській, 42 та вул. Антонича, 1. У цих справах уже завершується слідство.

ДЖЕРЕЛО: https://zaxid.net/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ