Або плати, або забирайся!

На Тернопільщині громадські активісти Станько та Іваненко разом із адвокатом вимагали 71 тисячу гривень у підприємця. Адвоката затримано.

Прокуратурою Тернопільської області здійснено затримання адвоката-колишнього працівника поліції, який разом з двома громадськими активістами вимагав у тернопільського підприємця 71 000 грн.
За ці гроші вони обіцяли не перешкоджати у будівництві в обласному центрі об’єкта малої архітектурної форми (кіоска). У випадку ненадання коштів підприємцю погрожували знищенням особистого майна. Триває розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст.189 КК України (вимагання за попередньою змовою групою осіб). Злочин викрито спільно із працівниками Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

За попереднім повідомленням http://ternopoliany.te.ua/, 31.07.2018 року місцеві правоохоронці затримали громадського активіста, керівника тернопільського осередку ГО «Ідея Нації» Олексія Станька. Як стало відомо пізніше другим затриманим є ще один громадський активіст Михайло Іваненко. Затримання пана Олексія відбулося у приміщенні колишнього кафе «Русалка», а Іваненка на одній із приміських заправок міста Тернополя.

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ