Або плати, або забирайся!

На Тернопільщині громадські активісти Станько та Іваненко разом із адвокатом вимагали 71 тисячу гривень у підприємця. Адвоката затримано.

Прокуратурою Тернопільської області здійснено затримання адвоката-колишнього працівника поліції, який разом з двома громадськими активістами вимагав у тернопільського підприємця 71 000 грн.
За ці гроші вони обіцяли не перешкоджати у будівництві в обласному центрі об’єкта малої архітектурної форми (кіоска). У випадку ненадання коштів підприємцю погрожували знищенням особистого майна. Триває розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст.189 КК України (вимагання за попередньою змовою групою осіб). Злочин викрито спільно із працівниками Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

За попереднім повідомленням http://ternopoliany.te.ua/, 31.07.2018 року місцеві правоохоронці затримали громадського активіста, керівника тернопільського осередку ГО «Ідея Нації» Олексія Станька. Як стало відомо пізніше другим затриманим є ще один громадський активіст Михайло Іваненко. Затримання пана Олексія відбулося у приміщенні колишнього кафе «Русалка», а Іваненка на одній із приміських заправок міста Тернополя.