Академія громадської участі у Львові

Із 18 по 20 листопада у Львові проводиться Академія громадської участі, у якій можуть взяти участь активісти, представники бізнесу та депутати. 

Виконавчий директор Асоціації Західноукраїнських Забудовників також долучився до заходу.

 

 

Протягом трьох днів роботи Академії, через презентації, інтерактивні практичні семінари та обговорення, учасники матимуть можливість ідентифікувати спільні бар’єри у партисипативному процесі прийняття рішень; спираючись на факти, зміцнити практичні навички щодо ведення конструктивного діалогу; розробити реалістичні дорожні карти з метою подальшої участі неурядових організацій у процесі прийняття рішень міської ради, зокрема у сфері містобудування.

Перший день Академії було націлено на забезпечення учасників інструментом для аналізу стану участі недержавних суб’єктів у процесі містобудування Львова та встановлення довгострокових завдань щодо розширення партисипативного процесу прийняття рішень та консультацій. Тренери та доповідачі презентуватимуть основні концепції демократії участі, звертаючи увагу на розв’язання загальновідомих публічним службовцям та представникам громадських організацій питань. Очікувалось, що по завершенні першого дня, учасники Академії дізнаються про можливості та обмеження для обох сторін щодо більш тісної взаємодії та про шляхи подолання конкретних бар’єрів. Така діяльність покликана сформувати основу для інтерактивної групової роботи, націленої на довгострокові плани дій щодо створення та підтримки платформ взаємодії, що розглядатиметься у другий день Академії.

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят

Другий день Академії був націлений на застосовування теоретичних знань, отриманих на перших сесіях через модеровані пленарні та групові обговорення наявних та пропонованих форматів залучення недержавних суб’єктів, що змогло б покращити результати у сфері політики містобудування. Два особливо важливі аспекти: створення можливостей для врахування внеску до процесу прийняття рішень з боку тих суб’єктів, яких певне питання торкнулося найбільше, однак їхній

голос не було почуто; забезпечення розблокування процесу участі, що зумовлено перетином політичних та економічних інтересів, створивши належні умови для розгляду важливих доказів та оцінки пропозицій стосовно питань політики по суті (з належним обгрунтуванням та оцінкою впливу).

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, толпа, стол и в помещении

Третій день Академії націлено на забезпечення учасників практичними ідеями щодо використання різних форматів презентації політичних ідей для подолання бар’єрів на шляху до прийняття рішень.

Основну увагу буде зосереджено на здатності застосовувати представлений матеріал під час здійснення комунікації, на роз’ясненні складних ідей та наданні користувачам різних інформаційних джерел для формулювання їхньої думки з огляду на підтримку конкретного напрямку дій.

Академію громадської участі проводять у межах впровадження проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» у партнерстві з Львівською міською радою.

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ