АВАЛОН ВІДМОВИВСЯ ВІД БУДІВНИЦТВА ДВОХ БУДИНКІВ У КОМПЛЕКСІ НА СИХОВІ. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

У компанії вирішили, що у попередньому варіанті проекту будинки розміщувалися занадто щільно.

ТзОВ «Авалон статус» побудує на Сихові комплекс багатоповерхових житлових будівель з приміщеннями громадського призначення, центром дитячого дозвілля та торговим центром. Відповідні містобудівні умови та обмеження видав на засіданні 1 червня міськвиконком ЛМР.

Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv головний архітектор міста Юліан Чаплінський, через високу щільність розміщення будинків у попередньому варіанті, компанія-забудовник відмовилась від будівництва восьми будинків, а натомість збудує п’ять багатоповерхівок та один торговий центр. Розмір ділянки залишається такий самий.

Таким чином, згідно з новими містобудівними умовами та обмеженнями, ТзОВ «Авалон статус» збудує на Сихові два хмарочоси, висотою 90 метрів, три багатоповерхових житлових будинки, висотою від 68 до 75 метрів, в одному з яких розмістять центр дитячого дозвілля. Також компанія зведе 17-метровий торговий центр та кілька підземних паркінгів.

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ