Біля парку «Боднарівка» зведуть 16-поверхову «свічку»

На вул. Стрийській, 144, що відразу біля парку «Боднарівка», зведуть 55-метровий громадсько-житловий будинок. Відповідну містобудівну документацію у вівторок, 1 грудня, затвердив виконавчий комітет міськради Львова, передає кореспондент Львівського порталу.

Так, виконком затвердив ТзОВ «Львів будінвест» містобудівні умови та обмеження на будівництво на вул. Стрийській, 144 будівлі з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземною автостоянкою та житловими одиницями у верхніх поверхах.

Будівництво вестимуть відразу поруч із парком «Боднарівка» на двох земельних ділянках загальною площею 0,28 га. Зараз тут знаходиться триповерхова будівля, яку мерія дозволила знести.

Своїм рішенням виконавчий комітет дозволив забудувати ділянки на 28,5%, а також встановив, що висота майбутнього будинку не повинна перевищувати 55 м.

Як вказано у техніко-економічних показниках, об’єкт на вул. Стрийській, 144 матиме 16 поверхів.

Нижні поверхи віддадуть під комерцію, зокрема вже передбачено ресторан, а у верхніх – облаштують житло. Загалом тут мешкатимуть 216 людей.

Водночас головний архітектор Львова Антон Коломєйцев не мав заперечень щодо висоти будівлі, зазначивши, що місце є «придатним для такого висотного акценту».

Поруч із будинком-«свічкою» облаштують майданчики для відпочинку і занять спортом, велопарковку. У підземному паркінгу буде 34 місця, на відкритій парковці – ще 28 машиномісць.

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ