БІЛЯ ПІВДЕННОГО РИНКУ ПЛАНУЮТЬ ЗВЕСТИ КВАРТАЛ ІЗ ДИТСАДКОМ ТА БАГАТОРІВНЕВИМ ПАРКІНГОМ

У районі вул. Щирецької у Львові, що поблизу ТК «Південний» та Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, планують побудувати новий житловий квартал із багатоповерхівками, дитячим садочком і комерційними приміщеннями.

Відповідно до плану зонування, проектована територія належить до зон Г-6  і Ж-1 і призначена для об’єктів торгівлі і садибної забудови. Тож у проекті передбачили змінити призначення території на Ж-3 для будівництва житлового кварталу висотою 6-8 поверхів, у яких облаштують 464 квартири.

Попередньо у плані передбачили, що територія супермаркету та житла охоплюватиме приблизно 50%, вулиць та проїздів — 8%. Крім цього, тут запланували пішохідні зони, автостоянки, дво- або триповерховий дитячий садок на 50 місць і підземний багаторівневий поркінг на 150 місць.

Проектована територія сягає 4,9 га і обмежена з одного боку вул. Виговського, з інших вул. Скнилівською і вул. Щирецькою. Сам квартал зведуть на площі 2,72 га. Перед початком будівництва земельну ділянку мають обстежити і провести спеціальні інженерно-геологічні вишукування. Реалізувати проект планують упродовж 10-15 років. 

2 липня о 18:00 у актовій залі школи №8 (вул. Кульчицької, 18) відбудеться зустріч з головним архітектором проекту Юрієм Столяровим. Пропозиції можна подавати до 13 липня до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг. 

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/