БІЛЯ ПІВДЕННОГО РИНКУ ПЛАНУЮТЬ ЗВЕСТИ КВАРТАЛ ІЗ ДИТСАДКОМ ТА БАГАТОРІВНЕВИМ ПАРКІНГОМ

У районі вул. Щирецької у Львові, що поблизу ТК «Південний» та Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, планують побудувати новий житловий квартал із багатоповерхівками, дитячим садочком і комерційними приміщеннями.

Відповідно до плану зонування, проектована територія належить до зон Г-6  і Ж-1 і призначена для об’єктів торгівлі і садибної забудови. Тож у проекті передбачили змінити призначення території на Ж-3 для будівництва житлового кварталу висотою 6-8 поверхів, у яких облаштують 464 квартири.

Попередньо у плані передбачили, що територія супермаркету та житла охоплюватиме приблизно 50%, вулиць та проїздів — 8%. Крім цього, тут запланували пішохідні зони, автостоянки, дво- або триповерховий дитячий садок на 50 місць і підземний багаторівневий поркінг на 150 місць.

Проектована територія сягає 4,9 га і обмежена з одного боку вул. Виговського, з інших вул. Скнилівською і вул. Щирецькою. Сам квартал зведуть на площі 2,72 га. Перед початком будівництва земельну ділянку мають обстежити і провести спеціальні інженерно-геологічні вишукування. Реалізувати проект планують упродовж 10-15 років. 

2 липня о 18:00 у актовій залі школи №8 (вул. Кульчицької, 18) відбудеться зустріч з головним архітектором проекту Юрієм Столяровим. Пропозиції можна подавати до 13 липня до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг. 

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ