Біля стадіону «Україна» у Львові планують збудувати новий житловий квартал

Земельні ділянки перебувають в оренді скандального забудовника.

Фото: gppgle-maps

ФОТО: GООGLE-MAPS

Поблизу стадіону «Україна» у Львові планують збудувати новий житловий квартал із офісами, висотність яких сягатиме 18 поверхів. Про це йдеться у детальному плані території в районі вулиці Липова Алея, який оприлюднили на сайті Львівської міської ради.

Нині на місці забудови розташований критий торговий комплекс «Україна» та відкрита парковка. Висота житлової забудови коливатиметься від 4-5 та 8-18 поверхів, а на території нового кварталу облаштують наземний та підземний паркінги. У кварталі також запроектували офісні та громадські будівлі, зокрема – дитячий садочок. Усередині кварталу облаштують пішохідну зону та дитячі майданчики. Від стадіону «Україна» житловий квартал відділять шумовідбивними екранами та лінією озеленення.

Всього у будинках буде 776 квартир на майже 2,5 тис. мешканців. Офіси та житло будуватимуть за кошти інвестора, а облаштувати проектовані вулиці та заїзди мають за кошти міста.

Детальний план території охоплює площу 7,6 га та земельні ділянки 0,8 та 2 га, які розташовані у районі вулиці Липова Алея та стадіону «Україна». Реалізувати проект ДПТ планують за 15-20 років.

Додамо, що торік влітку депутати передали земельну ділянку площею 2 га у межах ДПТ для ТзОВ «Актив-Комплект» в оренду на 10 років для обслуговування торгового комплексу, а у лютому депутати передали сусідню земельну ділянку площею 0,8 га в межах ДПТ цій же компанії для обслуговування торгового комплексу та будівництва багаторівневого паркінгу.

Згідно з даними системи Youcontrol, власником компанії є Олексій Різник, який водночас є адвокатом львівського бізнесмена те депутата Григорія Козловського. Його фірма під приводом реконструкції зруйнувала історичну віллу у Стрийському парку.

Детальний план розробило ТзОВ «Студія 5Ф». Згідно з даними системи Youcontrol, засновником та директором фірми, а за сумісництвом і головним архітектором проекту є Андрій Ігнатюк. Він же розробляв проект реконструкції Винниківського озера та був одним із засновників ЖБК Avalon Garden. 

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ