Біля стадіону «Україна» у Львові планують збудувати новий житловий квартал

Земельні ділянки перебувають в оренді скандального забудовника.

Фото: gppgle-maps

ФОТО: GООGLE-MAPS

Поблизу стадіону «Україна» у Львові планують збудувати новий житловий квартал із офісами, висотність яких сягатиме 18 поверхів. Про це йдеться у детальному плані території в районі вулиці Липова Алея, який оприлюднили на сайті Львівської міської ради.

Нині на місці забудови розташований критий торговий комплекс «Україна» та відкрита парковка. Висота житлової забудови коливатиметься від 4-5 та 8-18 поверхів, а на території нового кварталу облаштують наземний та підземний паркінги. У кварталі також запроектували офісні та громадські будівлі, зокрема – дитячий садочок. Усередині кварталу облаштують пішохідну зону та дитячі майданчики. Від стадіону «Україна» житловий квартал відділять шумовідбивними екранами та лінією озеленення.

Всього у будинках буде 776 квартир на майже 2,5 тис. мешканців. Офіси та житло будуватимуть за кошти інвестора, а облаштувати проектовані вулиці та заїзди мають за кошти міста.

Детальний план території охоплює площу 7,6 га та земельні ділянки 0,8 та 2 га, які розташовані у районі вулиці Липова Алея та стадіону «Україна». Реалізувати проект ДПТ планують за 15-20 років.

Додамо, що торік влітку депутати передали земельну ділянку площею 2 га у межах ДПТ для ТзОВ «Актив-Комплект» в оренду на 10 років для обслуговування торгового комплексу, а у лютому депутати передали сусідню земельну ділянку площею 0,8 га в межах ДПТ цій же компанії для обслуговування торгового комплексу та будівництва багаторівневого паркінгу.

Згідно з даними системи Youcontrol, власником компанії є Олексій Різник, який водночас є адвокатом львівського бізнесмена те депутата Григорія Козловського. Його фірма під приводом реконструкції зруйнувала історичну віллу у Стрийському парку.

Детальний план розробило ТзОВ «Студія 5Ф». Згідно з даними системи Youcontrol, засновником та директором фірми, а за сумісництвом і головним архітектором проекту є Андрій Ігнатюк. Він же розробляв проект реконструкції Винниківського озера та був одним із засновників ЖБК Avalon Garden. 

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv