Біля Стрийського ринку у Львові зведуть 6-поверховий офісний центр

Сусідній будинок на Шота Руставелі, 13, через який виникали суперечки з мешканцями, зносити не будуть.

Візуалізацію надали в ЛМР

ВІЗУАЛІЗАЦІЮ НАДАЛИ В ЛМР

На початку вулиці Волоської навпроти Стрийського ринку у Львові збудують 6-поверховий офісний центр із підземний паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодили на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 16 серпня.

Забудову вестимуть на чотирьох суміжних земельних ділянках, які призначені для будівництва споруд громадського призначення. Висота будинків не має перевищувати 21,6 м, а відсоток забудови – 54%.

Додамо, що сусідній будинок на Шота Руставелі, 13, через який виникали суперечки з мешканцями, зносити не будуть. Натомість територія, на якій зведуть офісний центр не забудована.

За словами керівника проекту Мар’яна Кардаша, підземний паркінг розрахований на 137 місць, 30-40 із яких віддадуть у користування мешканців.

Згідно з даними системи Youcontrol, засновником компанії ПП «Мега-Тех» є Дмитро Вітик, а керівником – Мар’ян Кардаш. ТзОВ «Галпроектмонтаж» зареєстроване на Шота Руставелі, 13 та належить Олександрі Мураві, які також належать низка будівельних та інвестиційних компаній на Західній Україні.

Нагадаємо, торік у грудні депутати ЛМР затвердили детальний план території в районі вулиці Волоської, який і передбачав будівництво тут офісів та паркінгу. Паркінг має вміщати приблизно 180 автівок. Поряд запланували 6-поверхову торгово-офісну будівлю.

На початку червня депутати ЛМР надали ПП «Мега-Тех» земельні ділянки на вулиці Волоській для будівництва. Раніше відбулись громадські слухання щодо будівництва цих паркінгів. Тоді мешканці прилеглих будинків виступили проти і вимагали дослідити геологію ділянки. Натомість їм відповіли, що провести геологічні дослідження можна лише після того, як забудовник отримає дозвіл на будівництво.

Вікторія Ейсмунт

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ