Бомбосховища будуть у кожній новобудові. Рада ухвалила відповідний закон

Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 7398, який передбачає обов’язкове розміщення бомбосховищ під час будівництва нових споруд в Україні. Про це розповів нардеп Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі.

«За» проголосували 280 народних депутатів.

За новими нормами — орган державного архітектурно-будівельного контролю тепер може відмовити у видачі сертифіката про готовність будівлі до експлуатації, якщо забудовник не завершить роботи з обладнання бомбосховища.

Законопроєкт передбачає створення трьох нових електронних реєстрів, що містять дані про адреси, будівлі та споруди, адміністративно-територіальні одиниці та територіальні громади.

Це допоможе розв’язувати проблеми, пов’язані з урахуванням нерухомості, створить передумови захисту права власності на об’єкти нерухомого майна та розвитку системи оподаткування. Крім того, реєстри будуть важливим ресурсом для Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ