Будівництво бомбосховищ в Україні: Рада підтримала ініціативу

Верховна Рада взяла за основу законопроєкт №7398, який передбачає обов’язкове облаштування бомбосховищ під час будівництва нових будинків в Україні. Відповідне рішення підтримав 271 народний депутат.

Згідно з документом, в Україні має розгорнутися масштабне будівництво захисних споруд у новобудовах та окремих бомбосховищ для захисту населення від російської агресії. У законопроєкті міститься розділ щодо інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудівній документації на регіональному та місцевому рівні. У разі відсутності цього розділу забороняється затвердження містобудівної документації.

Так, при будівництві об’єктів із середнім (СС2) та значним (СС3) класом наслідків, на яких постійно знаходитимуть від 50 осіб, має передбачатися спорудження об’єктів цивільного захисту. Крім того, повинні дотримуватися вимоги доступності для маломобільних груп населення.

Наголошується, що новий законопроєкт має спростити процедуру передачі земельної ділянки для розміщення об’єктів цивільного захисту.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ