«Будівництво на вул. Пасічній, 84 відбуватиметься відповідно до початкових цифр у містобудівних умовах», – Любомир Зубач

Як повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, будівництво на вул. Пасічній, 84 відбуватиметься відповідно до початкових показників, які передбачалися у містобудівних умовах та обмеженнях. Також забудовник передбачає пільгове нічне паркування для мешканців будинків цього мікрорайону.

«Півроку витратили, щоб «переконати» забудовника на вул. Пасічна, 84 і скоригувати проект. Врешті-решт, ми фактично повернулись до початкових цифр. І, що особливо важливо для міста, – забудовник передбачає пільгове нічне паркування для мешканців будинків цього мікрорайону. Це було принциповою позицією, адже новий ЖК та офіси з’являться саме на місці великої парковки, де ставили авто львів’яни з навколишніх будинків.

Отож, якщо говорити мовою цифр, то:

Офіси – на сьогодні цифри сходяться один до одного з первісними намірами – 4400 кв м приміщень громадського призначення. Нагадаю, забудовник зменшив площі офісів майже втричі, порівняно з тим, що обіцяв у першому проекті.

Загальна площа житла: містобудівні видавались на майже 8 тисяч квадратних метрів, потім забудовник збільшив до 13 230 кв м, станом на сьогодні – погодили 9260 кв м.

Паркомісця – фінально буде 228 паркомісць на 160 квартир і офіси. І на останньому виконкомі представник забудівельної компанії пообіцяв, що мешканці із сусідніх будинків матимуть змогу на пільгових умовах ставити тут машини в нічний час.

Забудовник уже офіційно скоригував проект і подав зміни до дозволу через міську інспекцію ДАБК. Що ж, будемо далі стежити, як на Пасічній втілюватимуть описане вище. У разі відхилення від узгодженого проекту, будемо реагувати», – повідомив Любомир Зубач.

ДЖЕРЕЛО 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ