ДАБІ заборонила будівництво двох торговельних об’єктів у Львові

Департамент Держархбудінспекції у Львівській області провів незапланову перевірку документації управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради та виявив порушення у законності видачі містобудівних умов і обмежень забудови двох земельних ділянок у Львові.

Йдеться про будівництво торгово-офісної будівлі та встановлення збірно-розбірного павільйону без фундаментів і без оформлення права власності на вулиці Промисловій, 50/52 та встановлення тимчасового збірно-розбірного павільйону (без права капітального будівництва та оформлення права власності) на вулиці Б. Хмельницького, 225, повідомляє прес-служба ДАБІ України.

«Під час контрольно-інспекційного заходу посадовими особами Інспекції було виявлено порушення вимог містобудівного законодавства, а саме – Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються», ‒ йдеться у повідомленні ДАБІ.

За результатами перевірки департамент Держархбудінспекції скасував дії містобудівних умов і обмежень забудови вказаних земельних ділянок.

Також інспекція скасувала декларацію про початок виконання будівельних робіт щодо будівництва торгово-офісної будівлі та встановлення збірно-розбірного павільйону на вулиці Промисловій, 50/52.

Натомість головний архітектор Львова Юліан Чаплінський пояснив ситуацію тим, що йдеться про тимчасові споруди, які, на думку ДАБІ, не вимагають містобудівних умов.

«Там збірно-розбірні конструкції, а вони мотивували тим, що містобудівні не видаються на тимчасові споруди. А ми керуємось тим, що до 30 м споруди, якій йдуть по процедурі як МАФи, а якщо більше і на своїй землі – мають видаватись містобудівні умови та обмеження. Вони тимчасові, бо у червоних лініях, тому не можуть мати права власності. В нас є своє тлумачення, а вони тлумачать по-своєму. Очевидно, що підприємці підуть в суд. Для нас це звична справа. Інспекція скасовує містобудівні, а ми – видаємо. Щодня з ними працюємо», ‒ розповів начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський.

Додамо, що за інформацією сайту Енциклопедія новобудов, йдеться про п’ятиповерховий бізнес-парк «Промисловий» та споруди на автовокзалі «Північний».

ДЖЕРЕЛО: https://zaxid.net/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ