ДБР зупинило будівництво житлового кварталу на вулиці Княгині Ольги У Львові

Слідчі перевіряють законність передачі землі під забудову посадовцями з Міноборони.

Слідчі західного теруправління ДБР розпочали досудове розслідування щодо передачі земель військового містечка №1 під забудову. Ідеться про ділянку у Львові на вул. Княгині Ольги, 1-5. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Розслідування розпочали за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами одного з відомств Міністерства оборони України, підроблення документів, розтрати військового майна та недбалого ставлення до військової служби, що заподіяло істотну шкоду.

Зазначається, що посадовці Міноборони вийшли за межі своїх повноважень під час укладання договору на користування земельною ділянкою. Відтак, земля вибула із володіння користувача та перейшла підприємцям під забудову. У ДБР кажуть, що вартість земельної ділянки становить 45 млн грн.

Наразі за ухвалою слідчого судді накладено арешт на земельну ділянку із забороною проведення на ній будь-яких підготовчих чи будівельних робіт як забудовнику, так і будь-яким третім особам. Тривають слідчі дії.

Додамо, що за даними спеціалізованого сайту ЛУН за адресою вул. Княгині Ольги, 1-5 триває будівництво ЖК «Львівська мрія». Замовником будівництва виступає Західне управління Капітального будівництва Міноборони, девелопером – будівельна компанія «Львівська мрія», а генпідрядником – ТзОВ «Енерджі плюс Україна».

 

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/