Де у Львові можуть з’явитися транспортно-пересадкові хаби

Пересадкові вузли стануть необхідними після запровадження е-квитка.

фото Олександра Шутюка

ФОТО ОЛЕКСАНДРА ШУТЮКА

Після впровадження електронного квитка у Львові планують запровадити систему пересадок. Для цього необхідно облаштувати транспортно-пересадкові хаби. Про це в інтерв’ю ;Tvoemisto.tv розповів керівник міського управління транспорту Орест Олеськів.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ

За його словами, найбільш зрозумілими є хаби, які вже сформувалися навколо центру: проспект Свободи і біля нього, площі Данила Галицького та Різні, біля готелю «Львів», церква Анни, площа Петрушевича, площа Франка зі Стрийським ринком. 

«Далі від центру вже вимальовується кілька вузлів – перехрестя Стрийська – Наукова, Кульпарківська – Володимира Великого, Городоцька – Сяйво, Мотозавод тощо. Там є складнощі через великі розриви між зупинками, тому організувати якісні пересадки не так легко, особливо на кільцях, як-от Володимира Великого – Княгині Ольги чи Володимира Великого – Кульпарківська – Любінська», – каже Орест Олеськів.

Аби облаштувати один такий вузол, необхідно спершу проаналізувати пасажиропотоки і маршрути, каже посадовець. Крім транспортних функцій, у цьому місці мала б з’явитися й комерція, система парковок, станції велопрокату.

Його плануванням має займатися управління транспорту, яке має виробити єдиний стандарт для транспортно-пересадкових вузлів по всьому місту. Додамо, що транспортні хаби, на яких можна пересісти з одного виду транспорту на інший, передбачені Планом сталої мобільності, які невдовзі мають затвердити депутати ЛМР. Також вони вже функціонують у європейських країнах, у яких діє єдиний квиток на всі види транспорту.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ