Депутати ЛМР підтримали збереження скверу біля «Кінескопу»

Земельну ділянку на перетині вул. Героїв УПА та Кульпарківська включать у перелік міських скверів. Це унеможливить будівництво автозаправки на цій території та дозволить облаштувати громадський простір. Відповідне рішення під час засідання 6 червня погодили депутати Львівської міської ради.

Раніше на цій території компанія «Концерн Галнафтогаз» планувала збудувати першу у Львові АЗС ОККО з самообслуговуванням. Для цього компанія викупила технічний фонтан колишнього заводу «Кінескоп», що розташований у сквері.

Улітку 2018 року місцеві активісти висловились категорично проти цієї ідеї та подали проект облаштування громадського простору на цій території на Громадський бюджет Львова. Зрештою цей проект став одним із переможців конкурсу.

Після внесення цієї території у межі міських скверів унеможливить будівництво АЗС та дозволить розпочати реалізацію проекту громадського простору.

ДЖЕРЕЛО: https://zaxid.net

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ