Депутати ЛМР погодили будівництво готелю біля ТРЦ FORUM

Під усією територією готелю розмістять підземний паркінг.

Візуалізація з ДПТ

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ З ДПТ

Депутати Львівської міської ради під час пленарного засідання сьогодні, 19 вересня, погодили детальний план території, обмеженої вулицями Люльки, Куліша, Медовою та проспектом Чорновола, який передбачає будівництво 6-поверхового готелю. Про це інформує кореспондент Tvoemisto.tv.

Ухвалу розглядали двічі. Спершу її не погодили, проте пізніше депутат ЛМР та бізнесмен Григорій Козловський запропонував її розглянути ще раз, як і ще дві інші ухвали. З другої спроби депутати за неї проголосували.

Площа детального плану охоплює територію 0,6 га, що розташована у історичному ареалі міста. Безпосередньо між вулицею Куліша та проспектом Чорновола пропонують збудувати 5-поверховий готель, який складатимуть три будівлі та будуватимуть у кілька черг. У новому готелі передбачають 170 номерів.

Наразі земельна ділянка перебуває у приватній власності, а сама територія – занедбана. Заїзд до готелю передбачили з вулиці Куліша, під усією територією готелю облатують підземний паркінг на 50 місць.

Житло у межах детального плану будувати не планують, однак проектом передбачають змінити транспортну мережу та створити зелені пішохідні зони.

ДЖЕРЕЛО