Депутати міськради не підтримали 6 важливих для львів’ян петицій

Вчора, 19 вересня, сесія міської ради розглянула 8 електронних петицій. Після нетривалого розгляду питань, які порушені в петиціях, сесія підтримала дві петиції. Не отримали підтримки у сесійній залі 6 петицій. Деякі із петицій відхилили без жодного обговорення.

Зокрема, міські обранці проігнорували ідею будівництва крематорію у Львові та двох петицій щодо захисту давньої вілли Терлецького, що на вул. Сахарова, 52, від забудови.

“Питання, про які йшлось у підтриманих сесією петиціях, буде ретельно вивчено відповідними виконавчими органами, які розроблять дорожні карти щодо їх вирішення”, – переконують у міськраді.

Львівські депутати підтримали лише дві ухвали: про «Безготівковий розрахунок в громадському транспорті» та про «Заборону закупівлї громадського транспорту для Львова без кондиціонерів».

Натомість сесія провалила такі громадські ініціативи:

  • петицію «Електронний квиток»
  • за «Ліквідацію парковки біля Гранд- Готелю»
  •  петицію із закликом «Зберегти будинок Терлецького, що на вул. Сахарова, 52, побудований в 1907 році»
  •  «Петиція щодо будівництва сучасного інноваційного офісного центру на місці існуючої старої забудови по вул. Сахарова, 52»
  • петицію «За збереження паркового комплексу ім. Івана Павла ІІ на Сихові»
  • петицію про «Відкриття крематорію»

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ