Для працівників Електрону у Львові збудують житловий комплекс в історичній частині міста

Сьогодні, 6 вересня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на реконструкцію ДП ПАТ “Концерн-Електрон” – “Навчальний науково-виробничий комплекс “Електрон” з надбудовою існуючих будівель під багатоквартирний житловий будинок для викладацького складу та наукових співробітників.

Збудують приміщення для викладачів на вул. Генерала Т. Чупринки, 130 на земальній ділянці площею 1,2133 га, яка перебуває у комунальній власності й призначена для  будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. 

Новобудова матиме 24,5 метрів, що становитиме 5 поверхів, а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки становить 34%. Крім цього житловий комплекс зведуть в історичному ареалі міста навпроти головного корпусу Національного лісотехнічного університет України.

Зараз за цією адресою знаходиться спортивний комплекс “Електрон” а також Навчальний науково-виробничий комплекс. Існуючі будівлі добудують та облаштують під багатоквартирний житловий будинок.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-3 – навчальні заклади, допустимий вид забудови – житлові будинки для викладацького складу і наукових співробітників (на умовах оренди) відповідно до зонінгу Франківського району.

ДЖЕРЕЛО: https://varianty.lviv.ua

 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ