До будинків нового житлового комплексу на вулиці Вашингтона у Львові добудують нові поверхи

Львівська міськрада дозволила забудовнику, який зводить житловий комплекс на вул. Вашингтона, збільшити висоту будинків на 5 метрів.

Сьогодні, 13 вересня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив зміни до містобудівних умов та обмежень на будівництво ПП “Західшляхрембуд” житлового комплексу на вул. Дж. Вашингтона, 1 зі знесенням існуючих споруд. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Ще у серпні 2018 року підприємство отримало дозвіл на будівництво 4 багатоповерхових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом. Тоді висоту будинків встановили у 28 метрів, що становить 12 поверхів, однак сьогодні ПП “Західшляхрембуд” дозволили добудувати нові поверхи.

Як йдеться у проектах рішення, відтепер висота двох будинків становитиме 30 метрів, а ще двох – 33 метри.

Зазначимо, минулоріч підприємство пообіцяло облаштувати три додаткові смуги руху на вулиці Дж. Вашингтона: для проїзду громадського транспорту, для правого повороту з вул. Зеленої на вул. Дж. Вашингтона та для проїзду з вул. Дж. Вашингтона на вул. Зелену.

Крім того, забудовник має облаштувати Т-подібне перехрестя на перетині вулиць Вашингтона і Пасіки Галицькі зі світлофором і нові пішохідні переходи. Також забудовник запевнив, що готовий на першому поверсі однієї із секцій житлового комплексу передбачити приміщення для дошкільного навчального закладу.

За даними порталу YouControl, ПП “Західшляхрембуд” зареєстроване у Львові, власником фірми є Любов Феник, а керівником – Тетяна Правда. Підприємство створене у 2014 році і займається будівництвом нежитлових і житлових будівель, а також обслуговуванням систем безпеки, прибиранням будинків, ремонтом комп’ютерів і периферійного устатковання, взуття, годинників і ювелірних виробів.

Любов Феник також є засновницею ТзОВ “Глобус Буд”, яке у грудні 2018 року отримало дозвіл на будівництво двох будинків для військових з підземними паркінгами на вулиці Мечникова, 16 та 16-А.

ДЖЕРЕЛО