До будинків нового житлового комплексу на вулиці Вашингтона у Львові добудують нові поверхи

Львівська міськрада дозволила забудовнику, який зводить житловий комплекс на вул. Вашингтона, збільшити висоту будинків на 5 метрів.

Сьогодні, 13 вересня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив зміни до містобудівних умов та обмежень на будівництво ПП “Західшляхрембуд” житлового комплексу на вул. Дж. Вашингтона, 1 зі знесенням існуючих споруд. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Ще у серпні 2018 року підприємство отримало дозвіл на будівництво 4 багатоповерхових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом. Тоді висоту будинків встановили у 28 метрів, що становить 12 поверхів, однак сьогодні ПП “Західшляхрембуд” дозволили добудувати нові поверхи.

Як йдеться у проектах рішення, відтепер висота двох будинків становитиме 30 метрів, а ще двох – 33 метри.

Зазначимо, минулоріч підприємство пообіцяло облаштувати три додаткові смуги руху на вулиці Дж. Вашингтона: для проїзду громадського транспорту, для правого повороту з вул. Зеленої на вул. Дж. Вашингтона та для проїзду з вул. Дж. Вашингтона на вул. Зелену.

Крім того, забудовник має облаштувати Т-подібне перехрестя на перетині вулиць Вашингтона і Пасіки Галицькі зі світлофором і нові пішохідні переходи. Також забудовник запевнив, що готовий на першому поверсі однієї із секцій житлового комплексу передбачити приміщення для дошкільного навчального закладу.

За даними порталу YouControl, ПП “Західшляхрембуд” зареєстроване у Львові, власником фірми є Любов Феник, а керівником – Тетяна Правда. Підприємство створене у 2014 році і займається будівництвом нежитлових і житлових будівель, а також обслуговуванням систем безпеки, прибиранням будинків, ремонтом комп’ютерів і периферійного устатковання, взуття, годинників і ювелірних виробів.

Любов Феник також є засновницею ТзОВ “Глобус Буд”, яке у грудні 2018 року отримало дозвіл на будівництво двох будинків для військових з підземними паркінгами на вулиці Мечникова, 16 та 16-А.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ