Дозвіл на Початок Будівництва IT Park Отримано

Сьогодні, 5 вересня, відбувся завершальний етап підготовки до будівництва Innovation District IT Park. Організатори найбільшого інфраструктурного проекту ІТ індустрії отримали дозвіл на початок будівельних робіт. Це означає, що підготовка території та зведення фундаментів майбутніх інноваційних офісів розпочнеться вже цієї осені.

slajd-shou-park-05
 

Львівський ІТ Кластер разом з усіма партнерами висловлює подяку усім, хто посприяв у процесі отримання дозволу та створенні майбутнього бізнес-центру можливостей для нашого міста та української ІТ-індустрії загалом: Державно-архітектурній інспекції України, ДУ UkraineInvest, Міському голові Львова та Львівській міській раді, розробникам проекту – творчій майстерні Пашенько, девелоперам Galereja Centre, а також інвесторам проекту Brookfield & Partners та Horizon Capital та майбутнім резидентам – компаніям SoftServe, Intellias, N-iX, Perfectial, та GlobalLogic. 

Innovation District IT Park – це проект, який має на меті створити комфортний технологічний район для роботи, навчання та відпочинку та стати унікальним для Львова та цілого регіону центром розвитку технологічної індустрії. Це 10 га, які включатимуть 100 000 м.кв офісів та зможуть помістити 10 000 працівників. Крім того IT Park включатиме комплекс інноваційних лабораторій, мультифункціональний центр та відпочинкові зони.

Серед інвесторів Innovation District IT Park – Galereja Centre, Brookfield & Partners та Horizon Capital. На розвиток проекту було залучено 180 млн доларів міжнародних інвестицій.

Отримання дозволу на будівництво проекту Innovation District IT Park означає для нас дуже багато. Це – підтримка з боку державної та міської влади, це розуміння ними важливості та масштабності проекту, це дозвіл на розвиток міста та цілого регіону і ми в свою чергу, пишаємось тим, що саме ми будемо його реалізовувати,” – розповідає Володимир Женчак, інвестор, Galereja Centre.

Ми врешті наблизились до реалізації проекту, який визрівав у нас давно. Від створення ідеї і до моменту отримання дозволу пройшло 2 роки. Ми зробили дуже багато за цей час, і вже скоро розпочинаємо будівництво. Це надзвичайно хвилююче – усвідомлювати, що ми за крок до вражаючих позитивних змін для всієї Львівської ІТ індустрії,” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

ДЖЕРЕЛО: https://itcluster.lviv.ua

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ