Експерт спрогнозував ціни на нерухомість в Україні цього року

Ціни на нерухомість в Україні в 2019 році будуть стабільними, а активність покупців буде на рівні 2018 року.

Таку думку в ході прес-конференції висловив голова комітету з інформаційних технологій сервісів і аналітики Асоціації фахівців з нерухомості України Едуард Бразас.

“В 2019 році ціни залишаться стабільними. Хоча тенденція до зростання намічається. При цьому класичної фрази “Буде тільки дорожчати” ми не вимовимо. Тому що ринок досить чутливий, і один-два негативні фактори призведуть до відтоку клієнтів”, – сказав він, додавши, що активність покупців буде на рівні 2018 року, тому шалених драйверів для активізації ринку немає, при цьому рік є виборним і існують пікові виплати МВФ.

Як зазначив Бразас, в першому кварталі 2019 року ціни вперше за останній час продемонстрували тенденцію до зростання.

“Наприкінці минулого року ми робили прогноз, що ціни залишаться стабільними, активність буде превалювати в економ-сегменті. Ці прогнози збулися. У першому кварталі 2019 року так і сталося. Падіння цін в 2018 році практично зупинилося, і в цьому кварталі з’явилися ознаки підвищення. По всіх містах мільйонниках. Хоча плюс такий собі – 0,1% в Дніпрі за квартал. Але це вже не мінус”, – підкреслив він.

ДЖЕРЕЛО: https://news.finance.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ