Експерт знайшов рішення проблеми з довгобудами

«Без цього добудовування таких об’єктів за рахунок самих же інвесторів або викупу іншим забудовником так і будуть одиничними випадками. Винятками з правила. Місцева влада повинна брати ініціативу в свої руки і захищати інтереси інвесторів – тих людей, які вклали свої кошти в об’єкт будівництва. Тому що це жителі або майбутні мешканці їх міста, про яких треба дбати», – говорить Парцхаладзе.

За його словами, зараз місцева влада не має повноважень для прийняття рішень про добудову проблемних об’єктів.

Зараз є законопроект, який повинен ввести механізм завершення проблемних об’єктів, в будівництво яких залучалися кошти фізичних осіб-вкладників. Зокрема, наділити органи місцевої влади відповідними повноваженнями для можливості їх добудови та контролю за цим процесом.

Документ пропонує діяти за принципом банкрутства забудовників, які допустили заморозку об’єкта, і передавати їх недобудови місцевим органам влади. Поки закон не прийнятий.

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ