ForumWest нерухомість 2019

 

Головні зміни на ринку нерухомості та комунікація поміж західньоукраїнськими забудовниками. Про це, а ще про інвестиції, тлобальні тренди та архітектуру говорили на традиційному  #ForumWest нерухомість 2019

«Слава Богу, ринок більш-менш стабілізувався, тобто вже різке падіння припинилося. І вже починається незначне якесь пожвавлення. І ось ключова тема — розуміти, що з цим пожвавленням. Ринок починає рости, чи він просто перестає падати? Ось це ключове питання», — пояснює організатор форуму, керуючий партнер «НО Рагіпегs» Володимир Глащенков.

Тож #ForumWest на важливі теми зібрав сотню учасників зі Західної України — це представники будівельних, проектних та девелоперських компаній.

«На такому конкурентному ринку, як будівельний, будівельники мають об’єднуватися і дивитися в якесь спільне майбутнє, якусь спільну ціль. Якщо люди спілкуються, вони в багатьох випадках знають, що вони не конкуренти, а партнери. Здорова конкуренція — це є в першу чергу партнерство», — каже генеральний директор групи компаній «Аспект» Сергій Чернецький.

Перша порада, яку забудовникам дають експерти, — робота в межах чинного законодавства та дотримання європейських стандартів.

«Насправді ми можемо сказати, що це один із надзвичайно важливих критеріїв. Коли компанія доброчесно, справедливо й шанобливо ставиться до своїх клієнтів, однозначно така компанія завжди є в кінцевому результаті успішною», — вважає виконавчий директор Західноукраїнської спілки забудовників Юрій Мартинюк.

Експерти проаналізували й ринок новобудов у Львові за останні 5 років.

«Спад ціни за метр квадратний, потім основним є приріст пропозицій. Ну і, звичайно ж, надзвичайно приємним моментом є архітектура. Вона змінилася, вона приємніша, вона більш сучасніша», — каже керівниця компанії «Інтергал-Буд» Катерина Джичка.

Підкреслили й нові тренди нерухомості — це так зване місто в місті, поява смарт-квартир, а відтак — мінімізація наповнення житла.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ