ХТО БУДЕ ВЛАСНИКОМ КВАРТИРИ В НАЙВИЩОМУ БУДИНКУ ЛЬВОВА

Пропозиція місяця – перший внесок 10% і розтермінування платежів на 24 місяці від компанії Avalon Inc.

Avalon Inc., інноваційна будівельна компанія Львова, пропонує нові рішення не тільки в будівництві житлових комплексів, але й у фінансових можливостях придбання квартири. Зокрема, зараз діє нова пропозиція розтермінування на 24 місяці з першим внеском 10%.

«Протягом вересня ми пропонуємо цю нову програму розтермінування оплати на 24 місяці з першим внеском 10% при купівлі квартири в новобудові Avalon Up. Ми виходимо з того, що зручність нової квартири для власника повинна проявлятися у всьому, починаючи з вибору квартири і процедури купівлі. Ця пропозиція – фактично наш відгук на запити людей», – каже керівник відділу продажів компанії Avalon Inc. Ярослав Возняк.

Що передбачає пропозиція розтермінування оплати?

Пропозиція розтермінування оплати передбачає перший внесок у розмірі від 10% вартості квартири і поступове внесення коштів відповідно до графіку платежів до моменту завершення будівництва об’єкта.

«Наявна у вересні пропозиція розтермінування на 24 місяці передбачає можливість внесків рівними частинами один раз на 5 місяців. Це дає можливість майбутньому власнику квартири спланувати використання власних коштів. Якщо кошти, наприклад, лежать на депозиті, то немає потреби дострокових розірвань угод, втрачання відсотків, термінових переказів тощо. Це зручно», – пояснює Ярослав Возняк. – «До того ж такий варіант відповідає етапам будівництва, і фактично це паритетні стосунки з майбутніми власниками – щоб оплати здійснювалися відповідно до етапів будівництва».

Важливо! Чим розтермінування відрізняється від кредитування

Розтермінування – фінансовий інструмент забудовника і девелопера будівництва, який він може надавати на час будівництва свого об’єкта.

«Також до основних відмінностей відносимо те, що, на відміну від банківських кредитів, розтермінування не потребує засідань і рішень кредитних комітетів. У випадку розтермінування людина може сама прийняти зручний для себе спосіб і зробити це саме тоді, коли зручно їй, – безпосередньо під час консультації», – пояснює Ярослав Возняк.

І найбільш суттєва відмінність – відсутність високої відсоткової ставки, властивої для кредитування.

Про Avalon Up

Це найвищий будинок у Львові, що будується на Сихові, на проспекті Червоної Калини, 60. Головна концепція комплексу – поєднання логічного та емоційного, стриманого й вибухового, революційного та затишного. Саме такими сміливими рішеннями вдалось розкрити ідею винятковості фасадного дизайну цього житлового комплексу. Домінантна поверховість, стримані лінії, панорамне скління виступають у тандемі з сучасними технологіями.

У будинку запроектовано квартири площею від 47 до 148 кв. м, підземний та наземний паркінги, власну соціальну та комерційну інфраструктуру, арт-простори для роботи та відпочинку, дитячий дошкільний навчальний заклад, а також парк з дитячими майданчиками, відпочинковими зонами та озером.

Детальніше про можливі пропозиції розтермінування та актуальні об’єкти компанії можна дізнатися на сторінці компанії Avalon Inc. та офісах компанії: просп. Червоної Калини, 60; просп. В’ячеслава Чорновола (біля McDonald’s), вул. Зелена, 204, або за телефоном: 0 800 500 055.

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ